TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Listy starego anioła do młodego

Książka Janusza Pydy OP – podobna w formie i bliska pod względem treści Listom starego diabła do młodego C.S. Lewisa – pozwala w sposób swobodny i przystępny, ze swadą, ironią i poczuciem humoru poruszyć wiele ważnych dla współczesnego człowieka i chrześcijanina tematów. Stary anioł pisze m.in. o egoizmie, autorytetach, duchowości i psychologii, o hipokryzji, młodości i podejmowaniu decyzji, o spowiedniku, ryzyku wiary i odpowiedzialności. Jest to książka niebanalna i dostępna dla wszystkich!

"Mój drogi Kasjelu, z całym szacunkiem dla Twojego podopiecznego, ale jako nieodrodny przedstawiciel swojej płci jest on z natury egoistą i hipochondrykiem znacznie większym niż jego żona. Mężczyźni kuszeni są jednak do tego, aby stać się doskonałymi kobietami. Dbają o swój wygląd w takim wymiarze, w jakim kobieta dbać powinna, i rozwijają w sobie takie cechy, które są piękne i wspaniałe, ale jednak nie do nich należą. W ten sposób nasi męscy podopieczni stają się niezwykle wrażliwymi i wypielęgnowanymi narcyzami" (fragment książki).

JANUSZ PYDA – dominikanin, urodzony w 1980 roku, absolwent filozofii UJ i teologii PAT, sekretarz dominikańskiego Kolegium Filozoficzno-Teologicznego, prowadzi zajęcia z logiki i teologii dogmatycznej. Mieszka w Krakowie.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Janusz Pyda OP
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788370336936
ISBN: 978-83-7033-693-6
ID: 134667

Zobacz również

Listy starego anioła do młodego
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...