TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ćwiczenia duchowe dla początkujących

"Ćwiczenia duchowe dla początkujących" prowadzą czytelnika przez wszystkie najważniejsze sfery życia codziennego i religijnego, uczą konfrontowania się z samym sobą i właściwej relacji z Bogiem.

Korzystać z nich można bez konieczności wyjazdu na zamknięte rekolekcje ignacjańskie. Układ ćwiczeń jest przejrzysty i opatrzony precyzyjnymi wskazówkami, jak i kiedy należy je wykonywać, kiedy należy zrobić przerwę, a kiedy zwrócić się o pomoc do spowiednika czy kierownika duchowego.

Książka jest skierowana do osób przygotowujących się do sakramentów bierzmowania lub małżeństwa, świeckich zaangażowanych w Kościele, prowadzących grupy młodzieżowe, katechetów, jak również kapłanów oraz tych, którzy pragną ożywić codzienne życie duchowe.

Guy Jonquieres jest chilijskim jezuitą, ojcem duchowym i rekolekcjonistą oraz dyrektorem Centro de Espiritualidad Ignaciana w Santiago de Chile. Jest również autorem licznych publikacji popularyzujących duchowość ignacjańską. "Ćwiczenia duchowe dla początkujących" ukazały się także w tłumaczeniu na języki włoski, francuski i arabski.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: PROMIC Wydawnictwo Księży Marianów
Autor: Guy Jonquieres SJ
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 218
Wymiar [mm]: 110x180
EAN: 9788375024678
ISBN: 9788375024678
ID: 291963

Zobacz również

Ćwiczenia duchowe dla początkujących
16.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...