TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Magia - cała prawda

Wróżbiarstwo, astrologia, jasnowidztwo, posługiwanie się medium, wywoływanie zmarłych, korzystanie z horoskopów i amuletów, talizmany, pierścienie Atlantów, reiki, bioenergoterapia i homeopatia, zen, joga, wschodnie sztuki walki, techno - to tylko niektóre przejawy okultyzmu.

Dziś szczególnie jesteśmy świadkami tego, jak szatan wytęża siły, by stworzyć iluzję swojego zwycięstwa nad człowiekiem.

Tak naprawdę jednak jego władza uwidacznia się tylko tam, gdzie człowiek pozwala mu działać, gdzie słabnie więź z Jezusem, gdzie wkrada się grzech. Swoją niewiernością Pierwszemu Przykazaniu człowiek sam poddaje się diabłu, wobec którego jest potem bezsilny.

Jeżeli jednak człowiek zdecydowanie odrzuci wszelkie praktyki okultystyczne oraz podczas spowiedzi przylgnie z ufnością i wiarą do Jezusa, uznając Go za swojego jedynego Zbawiciela i Pana, wtedy Jezus przyjdzie do niego z całą swoją miłością, czułością, dobrocią i nieskończonym miłosierdziem, które gładzi wszystkie grzechy oraz uwalnia od wszelkich zniewoleń...

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Agape
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 400
Wymiar [mm]: 175x245
EAN: 9788363759193
ISBN: 978-83-63759-19-3
ID: 293681

Zobacz również

Magia - cała prawda
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...