TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Małe grzechy dużo znaczą. Jak skończyć ze złymi nawykami, zanim one wykończą nas

Często wmawiamy sobie, że mimo drobnych uchybień wciąż jesteśmy w porządku wobec siebie, Boga i ludzi. Elisabeth Scalia swoją odkrywczą książką uzmysławia, że takie myślenie to prosta droga do ogromnych kłopotów.

W swojej książce opisuje 13 powszechnie uznawanych za niegroźne grzechów, które powoli i niezauważalnie niszczą nasze życie i prowadzą do popełniania kolejnych - coraz groźniejszych w skutkach.

Efektem jej analizy jest zbiór porad, które pomogą poradzić sobie z niepozornymi grzechami i uchronić się przed nieszczęściami.

Elizabeth Scalia w bardzo ciekawy i prosty sposób podaje nam receptę na uporządkowanie swojego wnętrza. Małe grzechy to świetny, praktyczny przewodnik. Pomoże on niejednemu grzesznikowi wyprostować zawiłą drogę do doskonałości chrześcijańskiej, która prowadzi przez konfesjonał. Razem z Autorką możemy przejść przez etapy poznawania prawdy o nas samych i pozwolić, by Bóg uzdrowił i uwolnił nas... od nas samych. o. Piotr Różański SP

Miałem szczęście poznać Elizabeth Scalia w kwaterze głównej EWTN w Alabamie i wspominam ją jako niezwykle energiczną osobę, bez przerwy i bardzo sprawnie odpisującą na setki maili. Jeszcze większe wrażenie zrobiła na mnie jednak jej ortodoksyjna katolicka postawa i miłość do papieża. Dlatego najserdeczniej polecam książkę, która otwiera nam oczy na błogosławioną chrześcijańską codzienność i stanowi doskonały warsztat codziennej troski o pogłębienie relacji ze Zbawicielem. o. Michał Legan OSPPE

Elizabeth Scalia – oblatka benedyktyńska, blogerka i dziennikarka amerykańskich mediów katolickich, obecnie redaktorka portalu Word on Fire.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Elizabeth Scalia
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 188
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374828840
ISBN: 9788374828840
ID: 407447

Zobacz również

Małe grzechy dużo znaczą. Jak skończyć ze złymi nawykami, zanim one wykończą nas
29.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...