TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zacznij na nowo Wielki Post i Zmartwychwstanie

DAJ SOBIE SZANSĘ W WIELKIM POŚCIE!

W czasach, kiedy nasze terminarze są przepełnione, a my uganiamy się za sukcesem, łatwo stracić z oczu prawdziwy cel.

Wielki Post i okres wielkanocny to najlepszy czas, by uświadomić sobie, że nikt z nas nie jest idealny – wszyscy musimy się nawrócić. Dlatego nie sprowadzajmy Wielkiego Postu do pustego żołądka, bo przecież nie o to w nim chodzi!

To czas, w którym jest nam ofiarowane całe bogactwo związane z wiarą, a sama liturgia podsuwa nam liczne wskazówki, które Bóg zostawił dla nas w Piśmie Świętym. To z kolei pomaga nam zacząć wszystko od nowa i wybrać drogę ku życiu.

Poznaj drogowskaz, który nakieruje Cię na prawdziwy cel Wielkiego Postu i Zmartwychwstania i pomoże odzyskać wolność daną od Boga. Szkoda czasu na błąkanie się!

Po Zmartwychwstaniu żadna sytuacja, choćby najbardziej zagmatwana, nie jest całkowicie beznadziejna – ani żadna choroba, ani niepełnosprawność, ani kryzys w relacjach małżeńskich czy zawodowych, ani wina czy błąd. Człowiek zawsze może zacząć na nowo, wypłynąć w rejs ku nieznanym lądom, rozpocząć nowe życie.

KARDYNAŁ WALTER KASPER to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najwyrazistszych hierarchów Kościoła katolickiego, profesor teologii dogmatycznej, ekumenista. Jako kardynał pełnił wiele znaczących funkcji, m.in. przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan. Jest autorem licznych książek, w tym bestselleru Miłosierdzie. Klucz do chrześcijańskiego życia (wyd. Święty Wojciech, 2014), który polecał sam papież Franciszek.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: Walter Kasper
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 125x180
EAN: 9788380651593
ISBN: 9788380651593
ID: 402733

Zobacz również

Zacznij na nowo Wielki Post i Zmartwychwstanie
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...