TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Zacznij na nowo Wielki Post i Zmartwychwstanie

DAJ SOBIE SZANSĘ W WIELKIM POŚCIE!

W czasach, kiedy nasze terminarze są przepełnione, a my uganiamy się za sukcesem, łatwo stracić z oczu prawdziwy cel.

Wielki Post i okres wielkanocny to najlepszy czas, by uświadomić sobie, że nikt z nas nie jest idealny – wszyscy musimy się nawrócić. Dlatego nie sprowadzajmy Wielkiego Postu do pustego żołądka, bo przecież nie o to w nim chodzi!

To czas, w którym jest nam ofiarowane całe bogactwo związane z wiarą, a sama liturgia podsuwa nam liczne wskazówki, które Bóg zostawił dla nas w Piśmie Świętym. To z kolei pomaga nam zacząć wszystko od nowa i wybrać drogę ku życiu.

Poznaj drogowskaz, który nakieruje Cię na prawdziwy cel Wielkiego Postu i Zmartwychwstania i pomoże odzyskać wolność daną od Boga. Szkoda czasu na błąkanie się!

Po Zmartwychwstaniu żadna sytuacja, choćby najbardziej zagmatwana, nie jest całkowicie beznadziejna – ani żadna choroba, ani niepełnosprawność, ani kryzys w relacjach małżeńskich czy zawodowych, ani wina czy błąd. Człowiek zawsze może zacząć na nowo, wypłynąć w rejs ku nieznanym lądom, rozpocząć nowe życie.

KARDYNAŁ WALTER KASPER to jeden z najbardziej rozpoznawalnych i najwyrazistszych hierarchów Kościoła katolickiego, profesor teologii dogmatycznej, ekumenista. Jako kardynał pełnił wiele znaczących funkcji, m.in. przewodniczącego Papieskiej Rady ds. Popierania Jedności Chrześcijan. Jest autorem licznych książek, w tym bestselleru Miłosierdzie. Klucz do chrześcijańskiego życia (wyd. Święty Wojciech, 2014), który polecał sam papież Franciszek.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo Świętego Wojciecha
Autor: Walter Kasper
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 144
Wymiar [mm]: 125x180
EAN: 9788380651593
ISBN: 9788380651593
ID: 402733

Zobacz również

Zacznij na nowo Wielki Post i Zmartwychwstanie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...