TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mama na pełen etat. Seria: Psychologia i wiara

Książka jest lekturą dla matek w każdym wieku. Jest świadectwem, ale i poradnikiem. Zawiera sporo materiału ze strony internetowej, którą założyła autorka, np. listy kobiet dzielących się swoim doświadczeniem.

"Przez całe lata wydawało mi się, że muszę dokładnie wyjaśniać swoją sytuację, powiadając o wcześniejszych zawodowych osiągnięciach i o tym, że w związku z nieprzewidywalnymi godzinami pracy mojego męża zdecydowałam się zostać mamą na pełen etat. Prawie przepraszającym tonem starałam się ubarwić życiorys kury domowej, rozprawiając o swoim zaangażowaniu w akcje społeczne lub jakiekolwiek inne zajęcia, które przekonałyby mojego rozmówcę, że oprócz wysiadywania w domu, oglądania telenowel, zmieniania pieluch i objadania się cukierkami posiadam jeszcze jakieś inne talenty. Teraz na pytanie o zawód bez wahania odpowiadam: Jestem mamą!".

Lisa M. Hendey ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Vanderbilt. Po kilku latach pracy zawodowej zrezygnowała z kariery i poświęciła się wychowaniu dwóch synów. W 1999 roku założyła stronę internetową CatholicMom.com, poświęconą problematyce rodzicielstwa i życia rodzinnego. Mieszka z rodziną w Kalifornii.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Lisa M. Hendey
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788370337605
ISBN: 978-83-7033-760-5
ID: 188491

Zobacz również

Mama na pełen etat. Seria: Psychologia i wiara
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...