TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mama na pełen etat. Seria: Psychologia i wiara

Ocena:
(2 opinii)

Książka jest lekturą dla matek w każdym wieku. Jest świadectwem, ale i poradnikiem. Zawiera sporo materiału ze strony internetowej, którą założyła autorka, np. listy kobiet dzielących się swoim doświadczeniem.

"Przez całe lata wydawało mi się, że muszę dokładnie wyjaśniać swoją sytuację, powiadając o wcześniejszych zawodowych osiągnięciach i o tym, że w związku z nieprzewidywalnymi godzinami pracy mojego męża zdecydowałam się zostać mamą na pełen etat. Prawie przepraszającym tonem starałam się ubarwić życiorys kury domowej, rozprawiając o swoim zaangażowaniu w akcje społeczne lub jakiekolwiek inne zajęcia, które przekonałyby mojego rozmówcę, że oprócz wysiadywania w domu, oglądania telenowel, zmieniania pieluch i objadania się cukierkami posiadam jeszcze jakieś inne talenty. Teraz na pytanie o zawód bez wahania odpowiadam: Jestem mamą!".

Lisa M. Hendey ukończyła zarządzanie na Uniwersytecie Vanderbilt. Po kilku latach pracy zawodowej zrezygnowała z kariery i poświęciła się wychowaniu dwóch synów. W 1999 roku założyła stronę internetową CatholicMom.com, poświęconą problematyce rodzicielstwa i życia rodzinnego. Mieszka z rodziną w Kalifornii.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra przypominajka

Bardzo dobra książka, która porządkuje jakże skomplikowane czynności każdej matki! Wśród codziennego zabiegania i wykonywania obowiązków "na wczoraj" wiele aspektów umyka, jak chociażby profilaktyczne wizyty u lekarza. Ta książka to dobra przypominajka.

autor opinii: Ela

Rozczarowana

Nie mogłam się doczekać kiedy przyjdzie do mnie książka "Mama na pełen etat" a kiedy już ją miałam nie mogłam uwierzyć że tak płytko można potraktować ten temat. Może dla mam które totalnie są zagubione będzie jakimś odkryciem, dla wszystkich pań które chciałyby się dowiedzieć czegoś więcej na pewno nie.

autor opinii: Magdalena Wysok

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: W Drodze
Autor: Lisa M. Hendey
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 304
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788370337605
ISBN: 978-83-7033-760-5
ID: 188491

Zobacz również

Mama na pełen etat. Seria: Psychologia i wiara
34.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...