TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Maryja. Biografia Matki Bożej. Historyczne fakty, nieznane wydarzenia, wiarygodne źródła

Ocena:
(1 opinii)

Kim była młoda dziewczyna, której Bóg powierzył najważniejszą w dziejach świata misję? Dlaczego właśnie Ona została nie tylko Matką Zbawiciela, ale również Matką wszystkich wierzących? Jak wyglądało codzienne życie Świętej Rodziny w Nazarecie?

Pawłowi F. Nowakowskiemu udaje się prześledzić losy Maryi - Jej dzieciństwo oraz dorosłe życie na ziemi, a także kult, który rozpoczął się w pierwszych wiekach chrześcijaństwa i trwa do dziś.

Autor odkrywa przed czytelnikiem historyczne fakty i nieznane wydarzenia, opierając się na wiarygodnych źródłach. Ukazuje, jak Maryję postrzegają różne kultury, religie i narodowości.

"Biografia Matki Bożej" to opowieść o życiu niezwykłej kobiety, która doświadczyła radości Zwiastowania, bólu śmierci własnego Dziecka, a w końcu chwały Wniebowzięcia. To historia najlepszej Nauczycielki wiary, która na każdym kroku mówiła Bogu "tak".

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Obowiązkowa dla czcicieli Maryi

Wzorowo napisana biografia. Wieloaspektowa, nie unikająca zagadnień trudnych czy kontrowersyjnych. Mnóstwo szczegółowych informacji, a zarazem prostota przekazu. Język użyty w książce świadczy o ogromnej kulturze autora, oraz jego poszanowaniu dla tematu. Każdy czciciel Maryi powinien się z tą pozycją OBOWIĄZKOWO zapoznać! :-)

autor opinii: Miłośniczka księgarni Tolle

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: ZNAK
Autor: Paweł F. Nowakowski
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 205x144
EAN: 9788324032167
ISBN: 978-83-240-3216-7
ID: 299733

Zobacz również

Maryja. Biografia Matki Bożej. Historyczne fakty, nieznane wydarzenia, wiarygodne źródła
26.43 zł
24.71 zł
Oszczędzasz 1.72 zł (7%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...