TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Maryja Matka Jezusa

Doświadczaj głębokiej miłości Maryi każdego dnia!

"Maryja Matka Jezusa" to piękna, wzruszająca historia o Maryi - Wybrance Boga, przepełnionej wiarą. Inspiracją do jej powstania były konkretne fragmenty Biblii, których bohaterką była Maryja oraz nauczanie Kościoła.

Celem publikacji jest wprowadzenie Czytelnika w relację miłości z Maryją, która oparta będzie na Słowie Bożym.

Stworzony przez autorkę opis uczuć i myśli Maryi jest próbą rekonstrukcji różnych wydarzeń z Jej życia. Obserwujemy Maryję od czasu, gdy jako młoda dziewczyna została poślubiona Józefowi, przez tajemnicę Zwiastowania, Nawiedzenia św. Elżbiety, Narodzin Jezusa, aż do Zesłania Ducha Świętego.

Autorka, opisując życie tak niezwyklej osoby, jaką jest Najświętsza Maria Panna, połączyła teksty biblijne z osobistymi spostrzeżeniami. Istotnymi dla treści było kobiece spojrzenie na Maryję, ukazanie psychologicznych aspektów dokonywanych przez Nią wyborów, próba oceny niezrozumiałych dla Niej sytuacji.

Pisząc o życiu Maryi autorka oparła swe rozważania na głębokiej wierze, modlitewnej lekturze fragmentów Biblii. Cenną wskazówką stało się dla niej nauczanie Kościoła. Książka ma charakter kontemplacyjny.

Dodatkowym, nowatorskim walorem proponowanej publikacji jest sposób przedstawienia historii życia Maryi w formie prostej, zrozumiałej dla wszystkich opowieści.

Lektura tak przedstawionej historii Matki Jezusa - Bożej Rodzicielki może stać się dla wielu Czytelników pomocą w odkrywaniu na nowo ludzkiego i boskiego wymiaru powołania.

Zgłębianie tajemnic życia Maryi stanie się okazją do nawiązania z Nią osobistych relacji.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: Renu Rita Silvano STD
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 154
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375956733
ISBN: 978-83-7595-673-3
ID: 276028

Zobacz również

Maryja Matka Jezusa
19.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...