TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Maryja ocali twoje życie

Ocena:
(1 opinii)

Wśród najważniejszych problemów naszego życia znajduje się temat wieczności. Kto może nam pomóc osiągnąć Niebo? - pytamy. Przecież sami nie potrafimy długo iść ścieżką prowadzącą wzwyż. Pomoże nam Maryja - Ta, która w pełni poznała smak Nieba i przeszła całą drogę prowadzącą ku Bogu. Drogę wiary, drogę zjednoczenia z Jezusem w codzienności, drogę miłowania bliźnich. Chce nam nieustannie pomagać Ta, która zna nasze życie lepiej niż my sami. Ta, która otrzymała od Boga władzę do ofiarowania nam narzędzi zbawienia.

Maryja chce ocalić dla Nieba nasze życie. Chce nas nauczyć posługiwania się dawanymi przez Boga narzędziami łask. Ukazać drogę modlitwy i zjednoczenia, drogę serca. Otworzyć na dar świętości i miłosierdzia. Z Maryją nasze życie może otrzymać wieczną gwarancję. Z Nią nie zginiemy. Z Nią nie grozi nam śmierć na wieki.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

"Maryja ocali twoje życie" jeśli przeczytasz

Pan Wincenty Łaszewski kolejny raz zadziwia znajomością tematu,Matka Boża to temat wielu jego książek, a ta napisana jest nie tylko rzetelnie, ale wręcz poetycko.Piękny język, ogromna kultura słowa,i wielka miłość do Maryi przewija się przez wszystkie strony, po jej przeczytaniu nie można nie kochać Matki Jezusa,gorąco polecam.

autor opinii: Aurelia Witaszak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Fundacja Nasza Przyszłość
Autor: Wincenty Łaszewski
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 192
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788361146384
ISBN: 978-83-61146-38-4
ID: 195865

Zobacz również

Maryja ocali twoje życie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...