TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Maryja. Pierwsza miłość świata

Sługa Boży abp Fulton J. Sheen bardzo ukochał sobie Maryję. Mówił o Niej: "Kobieta, którą kocham" i z humorem podkreślał, że po śmierci usłyszy od Chrystusa: „Moja Matka powiedziała Mi wszystko o tobie!”.

Jego troska o Maryję sprawiła, że nawet po śmierci F. J. Sheen pomaga nam odpowiedzieć na najtrudniejsze pytania dotyczące roli Maryi w naszym życiu.

Z tej książki dowiesz się: jaką rolę Matka Najświętsza odegrała w zbawczym planie Pana Jezusa jak dziś Maryja prowadzi nas do Boga czy Matka Chrystusa jest nadzieją na odmianę serc niewierzących

Pierwsze wydanie tej książki ukazało się ponad pół wieku temu. Mimo to treści w niej zawarte, wciąż są aktualne. Co więcej - cały czas ożywiają w czytelnikach miłość do Kobiety, która została Matką Boga.

Abp Fulton J. Sheen – amerykański duchowny katolicki, filozof i wybitny apologeta, zasłynął programami telewizyjnymi, w których w fascynujący sposób przedstawiał milionom widzów zasady wiary katolickiej. Cieszył się wielką sympatią Jana Pawła II, który nazwał go „wiernym synem Kościoła”. Obecnie trwa jego proces beatyfikacyjny. W 2012 roku papież Benedykt XVI zatwierdził dekret o heroiczności cnót arcybiskupa.

Informacje techniczne

Oprawa: Miękka ze skrzydełka
Wydawca: Esprit
Autor: Fulton J. Sheen
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788365847829
ISBN: 9788365847829
ID: 407193

Zobacz również

Maryja. Pierwsza miłość świata
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...