TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Między tęsknotą a lękiem

Ocena:
(2 opinii)

O. Karol Meissner ciekawie i przystępnie opowiada o niezwykle delikatnych sprawach związanych z przeżywaniem relacji. Wskazuje na podstawową tęsknotę człowieka za Bogiem i za drugą osobą. Ukazuje piękno związku kobiety i mężczyzny, także w sferze seksualnej.

Wymienia podstawowe lęki związane z przeżywaniem własnej płci. Analizuje, skąd najczęściej biorą się psychiczne blokady przed wejściem w bliską relację damsko-męską.

W ostatniej części odpowiada na pytania uczestników, m.in: "Czy możliwa jest czysta, nieskażona pociągiem seksualnym przyjaźń między kobietą a mężczyzną?"; "Czy seks oralny w małżeństwie jest grzechem?"; "Od kiedy należy uświadamiać dziecko? Czy należy czekać, aż samo zacznie zadawać pytania?".

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Słucham wciąż konferencji o.Karola i ciągle odkrywam coś nowego!O.Karol nazywa po imieniu lęki tkwiące w człowieku dotyczące płci i przeżywania swojej seksualności i wskazuje drogę do przekroczenia tych lęków.Bardzo wartościowe treści ,polecam każdemu!

autor opinii: Roman

POLECAM :)

Ojciec Karol Meissner bardzo ciekawie i konkretnie, a jednocześnie z lekkim dowcipem opowiada o ludzkiej seksualności, widać, że wie o czym mówi. Wysłuchanie tej konferencji było dla mnie świetną lekcją na ten temat. Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Polecam każdemu.

autor opinii: Monika Malinowska

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Rhetos
Autor: o. Karol Meissner OSB
EAN: 250000902197
ID: 395893

Zobacz również

Między tęsknotą a lękiem
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...