TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Skąd się biorą dzieci. O płodności dla młodzieży

Książka ta składa się z 40 artykułów o ludzkiej płodności, działaniu środków antykoncepcyjnych, ciąży, porodzie i karmieniu piersią. Porusza także gorące tematy bezpłodności, in vitro i naprotechnologii. Wielu młodych ludzi cierpi, gdyż podjęło kiedyś w swoim życiu złe decyzje - nie orientując się dostatecznie, jak działają ich ciała. Niech ta książka pomoże uniknąć takich błędów.

Korzenie tej książki sięgają II połowy lat 90. XX wieku, gdy na zaproszenie tygodnika "Droga" tworzyliśmy rubrykę o miłości i seksualności. Pod hasłem "Zanim wybierzesz" ukazało się prawie 140 naszych artykułów. Nazwa cyklu nawiązywała do tytułu podręcznika przygotowującego do życia w rodzinie "Zanim wybierzesz", którego jesteśmy współautorami.

Nie wiemy dokładnie, ilu osobom nasze teksty pomogły uniknąć poważniejszych życiowych błędów, ale wiemy jedno: otrzymaliśmy mnóstwo listów od przejętych czytelników obojga płci i podziękowań za te artykuły. Stwierdzali, że te artykuły i książka bardzo im pomogły. Wydawnictwo POMOC wznawia obecnie tom, który składał się z 40 artykułów o ludzkiej płodności, działaniu środków antykoncepcyjnych, ciąży, porodzie i karmieniu piersią. Ponieważ jednak w tym czasie pojawił się w Polsce gorący temat bezpłodności, in vitro i naprotechnologii - uzupełniliśmy książkę o te właśnie tematy.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Mariola Wołochowicz, Piotr Wołochowicz
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 184
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788372569561
ISBN: 9788372569561
ID: 438791

Zobacz również

Skąd się biorą dzieci. O płodności dla młodzieży
22.26 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...