TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Misjonarz z Boliwii

Książka napisana na podstawie blogu prowadzonego przez misjonarza, księdza Wojciecha Błaszczyka.

Misyjna działalność w Ameryce Południowej to nie propaganda chrześcijańskich idei lub reklama nauki Chrystusa.

Mieszkańcy tego kontynentu często znają tę naukę, ale z przeróżnymi naleciałościami i ogromnymi zniekształceniami. Trzeba więc gorącej wiary i niepojętej łaski Pana, by to wszystko prostować, umacniać wiarę i kształtować chrześcijańską teologię.

W tym regionie bardzo potrzeba nowej ewangelizacji, siły ducha i przede wszystkim ogromnej miłości, by ludom kochającym Boga ukazać Go w całej prawdzie.

Boliwia jest bardzo ciekawym krajem Ameryki Południowej. Pięknym choć mało rozwiniętym. Mającym wspaniałe bogactwa, ale i cierpiącym biedę.

Ks. dr Wojciech Błaszczyk, misjonarz, podjął się napisania książki na żywo, która jest poświęcona misjom. Jest to niezwykle cenny materiał, bowiem istnieje ogromna potrzeba szerzenia wiedzy o misjach w Boliwii.

Kościół ze swej natury jest misyjny. Chrystusowe wezwanie „Idźcie i nauczajcie wszystkie narody” jest wciąż aktualne i skierowane do wszystkich Jego uczniów. Jak żyć duchem misyjnego Kościoła, nic albo niewiele wiedząc o Jego funkcjonowaniu i codzienności żyjących tam ludzi?

Ufamy, że charakter tej pracy i jej walory poznawcze niejednemu odbiorcy pozwolą głębiej i pełniej ujrzeć rzeczywistość misji jako tajemnicę Miłości.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: ks. Wojciech Błaszczyk
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 131x195
EAN: 9788363459116
ISBN: 978-83-63459-11-6
ID: 261348

Zobacz również

Misjonarz z Boliwii
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...