TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mit przedsiębiorczości. Dlaczego większość małych firm upada i jak temu zaradzić

Ocena:
(2 opinii)

"Mit przedsiębiorczości" to mit, w który wierzy większość ludzi zakładających małe firmy. To tragiczne w skutkach łudzenie się, że jeśli ktoś zna się na pracy technicznej w firmie, może z powodzeniem prowadzić firmę wykonującą tę pracę.

Ten fenomenalny bestseller rozwiewa powszechny mit o zakładaniu działalności gospodarczej. Michael E. Gerber jest autorem popularnej serii książek biznesowych E-Myth. W tej książce dzieli się wnioskami płynącymi z wieloletniego doświadczenia we współpracy z ponad dwudziestoma pięcioma tysiącami małych przedsiębiorców.

Gerber pokazuje, w jaki sposób błędne, lecz jakże powszechne założenia i wiedza techniczna przeszkadzają w prowadzeniu własnej firmy.

Autor przeprowadza nas przez wszystkie etapy cyklu życia firmy, od fazy zarodkowej do fazy rozkwitu i dojrzałości: światła w tunelu, które dane jest ujrzeć tylko najlepszym.

Pokazuje, jak zastosować bogate doświadczenie sieci franczyzowych w każdym typie działalności (i niekoniecznie rozwijać firmę na zasadzie franczyzy). Co najważniejsze, Gerber uświadamia, czym różni się praca nad własną firmą od pracy we własnej firmie.

Ta książka pomoże ci rozwijać firmę w sposób produktywny i pewny.

Michael E. Gerber jest założycielem i dyrektorem zarządzającym firmy E-Myth Worldwide z siedzibą w Santa Rosa w Kalifornii, firmy, z której usług skorzystało już ponad 25 000 przedsiębiorców. Jest autorem bestsellerów biznesowych, takich jak "The E-Myth Physician", "The E-Myth Manager", "The E-Myth Contractor" oraz "E-Myth Mastery". Jego warsztaty i seminaria z przedsiębiorczości przyciągają tysiące właścicieli i menedżerów małych firm na całym świecie.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

MEGA !

obowiązkowa lektura dla osób które chcą zrezygnować z etatu i przejść na własną działalność

autor opinii: Maciej

Nie tylko dla biznesmenów!

Rewelacyjna książka! Wpadła mi w ręce przez przypadek i zaczęłam ją czytać mimo iż nie jestem właścicielką firmy ani w tej chwili nie zamierzam jej założyć. Przeczytałam ją niemal jednym tchem. Moim zdaniem jest to bardzo ciekawa lektura nie tylko dla osób związanych z biznesem, ale dla wszystkich, ponieważ świetnie opisuje pewne mechanizmy psychologiczne i podświadome przekonania którym ulegamy oraz ich wpływ na nasze życie. Szkoda że w tej chwili polskie wydanie nie jest nigdzie dostępne...

autor opinii: Weronika Fernandes

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MT Biznes
Autor: Michael E. Gerber
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 208
Wymiar [mm]: 158x233
EAN: 9788377468975
ISBN: 9788377468975
ID: 314295

Zobacz również

Mit przedsiębiorczości. Dlaczego większość małych firm upada i jak temu zaradzić
44.90 zł
35.97 zł
Oszczędzasz 8.93 zł (20%)
  • Wysyłamy w ciągu 2-4 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...