TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moc uwielbienia

Moc uwielbienia - książka, która nauczy Cię uwielbiać Boga

Wiele słyszy się w Kościele katolickim o tym jak ważne jest uwielbienie Boga w naszym życiu. Jednak nierzadko jest tak, że raczej mamy ochotę bardziej Go prosić o potrzebne dla nas rzeczy, niż wychwalać i dziękować za to co już w naszym życiu uczynił. Książka "Moc uwielbienia" zupełnie zmienia i przede wszystkim wyjaśnia, czym to uwielbienie rzeczywiście dla nas jest i co wprowadzając je w nasze życie może dokonać się w naszych sercach.

Moc uwielbienia Merlina Carothersa - droga na skróty do Boga

Dość łatwo jest trwać blisko Boga, gdy czujemy, że wszystko dobrze się układa. Modlitwa dziękczynna wydaje się przychodzić wtedy w bardzo prosty sposób. Łatwo jest dziękować Bogu, gdy odnosimy sukcesy i mamy powody do radości. Ale jak trwać blisko Boga i dziękować Mu, kiedy coś się nie układa? O tym jest właśnie "moc uwielbienia". Opinie na temat tej pozycji dowodzą, że jest to możliwe właśnie dzięki tej książce. Z kolei przykłady modlitwy uwielbienia, które pojawiają w koncepcji
Merlina Carothersa stają się dla nas pomocą, dzięki której w trudnej codzienności i mimo różnych przeciwności losu, jesteśmy w stanie przybrać postawę wdzięczności względem Boga i dostrzec sens.

Wyjątkowe spotkanie z Bogiem może stać się Twoją codzienną modlitwą.

Dla Merlina uwielbienie jest czymś znacznie więcej niż zwyczajną modlitwą. Jest sztuką życia. Kto nie chciałby żyć w obecności Pana Boga i kto chce doświadczać Jego cudów?
Jeśli może już doświadczyłeś piękna tej modlitwy - to ta książka pozwoli Ci ją jeszcze głębiej poznać. Z uwielbieniem, ufnością i wdzięcznością, w każdych okolicznościach życia.

Daj sobie szansę. Moc uwielbienia - Audiobook

Daj sobie szansę, nawet jeśli to trudne. Krótko mówiąc, odważ się zrobić krok, aby samodzielnie wielbić Pana Boga z pomocą książki "Moc uwielbienia"!. Carothers w odkrywczy dla nas sposób pokazuje nam tą książką jak bardzo istotny dla życia duchowego jest aspekt uwielbienia i dziękczynienia jako codzienna postawa w życiu.
Dla bardziej opornych czytelników istnieje również opcja odsłuchania treści tej książki w wersji audiobooka.

 

Ta treść zmienia życie, wyostrza spojrzenie na wszystko. Ta książka rodzi wiarę, odkrywając różnorodność dróg, po których Bóg prowadzi człowieka. Jest jak dynamit...

Ks. Rafał Jarosiewicz

Merlin R. Carothers jest cenionym rekolekcjonistą, który działa na całym świecie. Napisał kilka bestsellerów o uwielbianiu Boga. Jego książki przetłumaczono na 53 języki i wydano w 17 milionach kopii.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pomoc. Wydawnictwo Misjonarzy Krwi Chrystusa
Autor: Merlin Carothers
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 224
Wymiar [mm]: 135x195
EAN: 9788363459154
ISBN: 978-83-63459-15-4
ID: 274160

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Moc uwielbienia Moc uwielbienia
25.82 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...