TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Żyć w uwielbieniu

Dynamika uwielbienia: droga wzrastania w ufności, pokoju i radości.

Jest taka modlitwa, która czyni cuda i wyprowadza ludzi nawet z naprawdę ciężkich sytuacji.

Łatwo jest być blisko Boga, gdy czujemy, że wszystko się układa. Łatwo jest dziękować Bogu, gdy odnosimy sukcesy i mamy powody do radości. Ale... jak być blisko Boga wtedy, gdy jest ciężko? Jak dziękować za trudne sytuacje? Czy to jest w ogóle możliwe?

Taka jest właśnie modlitwa uwielbienia! To “droga na skróty” do Boga.

Autor obala mit, że uwielbienie jest modlitwą “zarezerwowaną” dla grup modlitewnych czy charyzmatyków. Jeśli tylko chcesz, to wyjątkowe spotkanie z Bogiem może stać się Twoją codzienną modlitwą.

Dla autora uwielbienie jest czymś znacznie więcej niż zwykłą modlitwą. Jest sztuką życia dla każdego, kto chciałby żyć w obecności Pana Boga i kto chce doświadczać Jego cudów.

Jeśli już doświadczyłeś piękna tej modlitwy - ta lektura pozwoli Ci ją jeszcze głębiej poznać i trwać w uwielbieniu z ufnością i wdzięcznością w każdych okolicznościach życia.

Jeśli do tej pory jeszcze nie miałeś okazji modlić się, uwielbiając Boga, dzięki tej książce łatwo odróżnisz modlitwę uwielbienia od modlitwy dziękczynnej i odważysz się zrobić krok, aby samodzielnie wielbić Pana Boga!

Bertrand Georges jest żonaty i ma troje dzieci. Od kilku lat przewodniczy katolickiej wspólnocie Słowo Życia w Pensier w Szwajcarii. Razem z żoną prowadzi sesje weekendowe i rekolekcje. Obydwoje doświadczyli mocy modlitwy uwielbienia.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Bertrand Georges
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 204
Wymiar [mm]: 146x203
EAN: 9788375804843
ISBN: 9788375804843
ID: 356141

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Żyć w uwielbieniu Żyć w uwielbieniu
23.24 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...