TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Żyć w uwielbieniu

Ocena:
(18 opinii)

Dynamika uwielbienia: droga wzrastania w ufności, pokoju i radości.

Jest taka modlitwa, która czyni cuda i wyprowadza ludzi nawet z naprawdę ciężkich sytuacji.

Łatwo jest być blisko Boga, gdy czujemy, że wszystko się układa. Łatwo jest dziękować Bogu, gdy odnosimy sukcesy i mamy powody do radości. Ale... jak być blisko Boga wtedy, gdy jest ciężko? Jak dziękować za trudne sytuacje? Czy to jest w ogóle możliwe?

Taka jest właśnie modlitwa uwielbienia! To “droga na skróty” do Boga.

Autor obala mit, że uwielbienie jest modlitwą “zarezerwowaną” dla grup modlitewnych czy charyzmatyków. Jeśli tylko chcesz, to wyjątkowe spotkanie z Bogiem może stać się Twoją codzienną modlitwą.

Dla autora uwielbienie jest czymś znacznie więcej niż zwykłą modlitwą. Jest sztuką życia dla każdego, kto chciałby żyć w obecności Pana Boga i kto chce doświadczać Jego cudów.

Jeśli już doświadczyłeś piękna tej modlitwy - ta lektura pozwoli Ci ją jeszcze głębiej poznać i trwać w uwielbieniu z ufnością i wdzięcznością w każdych okolicznościach życia.

Jeśli do tej pory jeszcze nie miałeś okazji modlić się, uwielbiając Boga, dzięki tej książce łatwo odróżnisz modlitwę uwielbienia od modlitwy dziękczynnej i odważysz się zrobić krok, aby samodzielnie wielbić Pana Boga!

Bertrand Georges jest żonaty i ma troje dzieci. Od kilku lat przewodniczy katolickiej wspólnocie Słowo Życia w Pensier w Szwajcarii. Razem z żoną prowadzi sesje weekendowe i rekolekcje. Obydwoje doświadczyli mocy modlitwy uwielbienia.

Opinie naszych Klientów (18 opinii)Napisz swoją opinię

Godna polecenia

Polecam tę książkę każdemu kto na co dzień chce żyć uwielbieniem. Dla mnie było to cenne uzupełnienie dotychczasowej wiedzy na temat modlitwy uwielbienia. Będę do niej wracać!

autor opinii: Agnieszka Zielińska

Żyć w uwielbieniu

Książka skłoniła mnie do wykroczenia na tą drogę,za tydzień wybieram się do
Jezuitow

autor opinii: Iza szymanska

Piękna treść. Warto przeczytać i zastosować do życia codziennego.

To, co proste jest najtrudniejsze.

Książka jakby była - utrzymaną w nieco innym stylu - kontynuacją "Mocy uwielbienia" Merlina R. Carothersa. (podobieństwo jest nawet w okładce). Ale to bardzo dobrze! Każde słowo (lepiej: Słowo), które jest do nas kierowane, jak rzucone nasiono - musi być podlewane, by rozpocząć proces wzrostu i w nim rozwijać się.
Jeśli mogłabym powiedzieć, że "Moc uwielbienia", to było rzucone ziarno, to książka "Żyć w uwielbieniu" jest tą wodą zraszającą nasiona.
Jeśli ktoś przeczytał "Moc uwielbienia" - nie może nie przeczytać tej książki.
A jeśli nie czytał żadnej .... o ... to "nie przeczytał nic".
Uwielbiać Boga za to, że jest mi fajnie - umie każdy, ale w prawdziwym życiu nie o to chodzi, albo nie tylko o to. I to - choć proste - jest najtrudniejsze. Ta książka poprowadzi czytelnika o kilka dużych kroków dalej w kierunku zrozumienia - czym jest dla nas życie w uwielbieniu.

autor opinii: Monika Cyraniak

Polecam

Jest to kolejna książka o modlitwie i uwielbieniu Boga, którą przeczytam. Pozwala ona odkryć do czego jest nam potrzebne uwielbienie Boga i jak je stosować w codziennych sprawach. Jeśli chcesz by Bog zaczął działać w Twoim życiu pochyl się nad tą lekturą.

Opinia o książce Żyć w uwielbieniu

Na taką treść czekałam w kościele, w sensie, szukałam jej praktycznie nie wiedząc,że właśnie tego brakowało. Mam nadzieję, że będzie ta wiedza rozlewać się na wszystkich chrześcijan i przynosić owoce!
TAKICH RZECZY POWIINA BYĆ UCZONA MŁODZIEŻ NA RELIGII, A DZIECI W RODZINACH - SAMEGO SEDNA BIBLII i relacji człowieka z Bogiem-Ojcem, naszym Niebieskim Tatą.

autor opinii: E.Wróblewska

supeeeeeer!!!!!!!!!! jestem w grupie Odnowy w Duchu Sw,prowadzilam spotkanie modlitewne korzystając z książki Modlitwa uwielbienia porwala obecnych,Pozdrawiam

autor opinii: jadwiga koselak

Żyć w uwielbieniu

Opinia: w Kościele rodzi się era świadomości konieczności uwielbiania Boga. Zawsze tak było, ale......dziś cały świat chrześcijański musi zdać sobie z tego sprawę.

o pojednanie w małżeństwie, duchowy przewodnik we wszystkich trudnych sytuacjach

Książka, zawierająca zeznania autora,jak również świadectwa innych osób, jest przewodnikiem, jak w sytuacjach po ludzku beznadziejnych, gdy wydaje się, jakoby prośby zanoszone do Boga były bezskuteczne, wskazuje modlitwę uwielbienia, najskuteczniejszą w tych sytuacjach, pozwalającą, jak w ciężkich sytuacjach życiowych zachować pokój i radość. Mało tego, gdy zaczniemy wielbić Boga za zdarzenie, które On dopuścił w jakimś celu i powiemy Bogu "Tak", jak Maryja, tym samym odblokujemy łaskę Bożą, która była wstrzymywana przez nasz sprzeciw wobec tego, co nas spotkało. Niech to potwierdzi cytat z tej książki: "Kiedy pewne małżeństwo stało na krawędzi rozwodu, ich przyjaciele odprawili "modlitwę Jerycha", aby odnaleźli oni moc swojej miłości, i tak się stało" (s.185). Albo inny cytat; "...nadzieja, pokój, radość, ufność powróciły do mojego serca dzięki uwielbieniu" (s.135).Książka jest duchowym przewodnikiem we wszystkich trudnych sprawach. Jest to rewelacyjna książka. Bardzo polecam.
Jednocześnie składam serdeczne podziękowanie dla Klubu Książki tolle. pl, za rozprowadzanie szczególnie cennych pozycji książkowych, nie tylko tej, ale i wielu innych.

autor opinii: Jan Kasprzyk

Żyć w uwielbieniu

"Przez uwielbienie zapewniamy sobie szczęście polegające na pójściu za Jezusem. To droga zawierzenia i ufności, która pozwala Bożej mocy objawiać się we wszystkich okolicznościach naszego życia."
Jeśli ktoś jest zainteresowany pogłębieniem swojego życia duchowego to bardzo polecam. Treść łatwo przyswajalna poparta cytatami z Pisma Świętego.

autor opinii: Magdalena

wskazówka

Prosiłam w modlitwie o prowadzenie duchowe tak abym mogła bardziej poznać Boga i bardziej zbliżyć się do Niego - po prostu bardziej Go pokochać i dwa razy impulsywnie kupowałam książki o uwielbieniu. Pierwszą odłożyłam na półkę i tą także ale w końcu po nią sięgnęłam i właśnie kończę czytać. Ta książka uświadamia mi, że szczerej osobistej rozmowy z Bogiem połączonej z uwielbieniem nie zastąpi żadna inna modlitwa. Książka pomaga mi przezwyciężyć "nieśmiałość" i odważyłam się już kilkakrotnie wielbić Pana jak umiem. Czuję że to najwłaściwsza droga do większej z Nim zażyłości.

autor opinii: Elżbieta Rajko-Nenow

nowe spojrzenie

książka daje inne, nowe spojrzenie na relację zmiędzy Bogiem a człowiekiem - uzmysławia nam, cierpiącym z powodu naszych grzechów konieczność stałego uwielbiania naszego Pana, co przemienia nasze życie. Na lepsze!

autor opinii: Adam Masternaj

Serdecznie polecam

Książka doskonała dla nas, chrześcijan, służąca pogłębieniu niejednokrotnie gasnącej wiary. Odpowiada na wiele wątpliwości i kieruje nas do uwielbienia Boga, naszego miłującego Ojca. Gorąco zachęcam do przeczytania!

autor opinii: Iza Nowakowska

Nowe życie

Książka "Żyć w uwielbieniu" jest przepięknym świadectwem obecności Boga w naszym codziennym życiu. Otwiera oczy na sposób pojmowania tego co nas otacza, doceniania tego co otrzymujemy i dziękowania za wszystko czego doświadczamy. Piękna, wzruszająca, po zgłębieniu jej życie nabiera barw i wartości o której nigdy nie myślimy. Polecam ją wszystkim zagubionym, doświadczonym przez innych szczególnie przez bliskich.

autor opinii: Renata Szymala

Czytam i czytam...

Początkowo z dystansem wywołanym obawą, czy aby nie natrafiłam na egzaltowanego dewota. Ale stało się to samo, co z "Poskromieniem złośnicy" i co o lekturze "Imienia róży" napisał jej Autor. Trzeba zadać sobie trud przebrnięcia przez może mało ciekawe, żmudne podejście pod górę (jak Adso z Melku), aby wejść w świat tyleż trudny, co fascynujący. I otwierający zupełnie inne horyzonty. Inne sposoby patrzenia. Lektura niełatwa, choć książka napisana łatwym w odbiorze językiem. Niełatwa - bo i wielbić nie zawsze jest łatwo. A jednak i można, i trzeba, i warto.

autor opinii: Sylwia Baranowska

Zyc w uwielbieniu.Moim zdaniem bardzo dobra ksiazka,ktora przypomina o tym czym jest uwielbienie ,dlaczego potrzebojemy wielbic Boga ,co jest istota uwielbienia ponad to i co jest najlepsze w tej ksiazce to to ,ze autor pokazuje jak w prosty sposob zyc uwielbieniem kazdego dnia.Polecam ksiazke wszystkim tym ktorzy prowadza uwielbienie w grupach modlitewnych i nie tylko.Napewno ksiazka pomoze poszerzyc wizje uwielbienia i zacheci do odwagi na otwarcie sie na Ducha Swietego w wiekszym wymiarze duchowym.

BEATA

cudowna,pomaga zrozumieć co znaczy trwać w wierności i uwielbieniu z radości ze spotkania z żywym Bogiem,POLECAM

autor opinii: BEATA JARZABEK

:)

Polecam, świetna książka

autor opinii: Tomasz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Bertrand Georges
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 204
Wymiar [mm]: 146x203
EAN: 9788375804843
ISBN: 9788375804843
ID: 356141

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Żyć w uwielbieniu Żyć w uwielbieniu
26.50 zł
19.20 zł
Oszczędzasz 7.3 zł (28%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...