TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej

Ocena:
(26 opinii)

W jednym z ogrodów w Londynie znajduje się niezwykły krzew winorośli. Słynie z dwóch rzeczy: swojej długowieczności (przynosi owoce od końca osiemnastego wieku) i z tego, że obficie owocuje. Wyobraź sobie, że w ciągu sezonu rodzi ponad 2000 kiści! To kilkadziesiąt razy więcej niż przeciętne krzewy, które dają 30-80 kiści na sezon. W czym tkwi tajemnica tej winorośli?

Okazuje się, że korzenie krzewu są bardzo rozległe. Docierają aż do rzeki Tamizy, skąd muł rzeczny dostarcza winorośli bogactwo substancji odżywczych. Co ciekawe, substancje te płyną korzeniami przez całe trzy kilometry...

Ten krzew jest jak Ty i Twoja wiara.

Bóg jest tą życiodajną rzeką i pniem winorośli, a Ty jako latorośl czerpiesz z Niego, rośniesz i wydajesz coraz obfitsze owoce.

Wszystko pozornie jest łatwe. Żeby wydać owoce, musisz pozwalać się przycinać, wciąż pogłębiać swoją wiarę i relację z Bogiem dzięki modlitwie. Czasami jednak mogą nachodzić Cię wątpliwości. Dlaczego moja modlitwa jest nieskuteczna? Dlaczego, chociaż się modlę, sytuacja się pogarsza? W jaki sposób mam modlić się za innych?

Ta ostatnia kwestia jest szczególnie ważna dla chrześcijan. Przecież nie zwracamy się, a nawet nie powinniśmy zwracać się do Boga o potrzebne łaski tylko dla siebie. Jak w takim razie skutecznie modlić się za kogoś?

Z pewnością istnieje wiele sposobów, by Twoja modlitwa miała większą moc i jeszcze bardziej pomagała innym. Chcielibyśmy przedstawić Ci jeden z nich.

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu.

"Módl się i nigdy nie upadaj na duchu" to książka obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć, czym tak naprawdę jest modlitwa wstawiennicza i jak się do niej porządnie przygotować.

Autorka, s. Ann Shields, przełożona zgromadzenia Służebnic Bożej Miłości i rekolekcjonistka, poprowadzi Cię przez trudności modlitwy wstawienniczej. Poprzez fascynujące przykłady z życia pokaże Ci, jak radzić sobie z ożywianiem wiary.

Niezwykłe świadectwo niezwykłej osoby.

Bez wątpienia książka ta jest niezwykłym świadectwem niezwykłej osoby. Doświadczenia autorki naprawdę mogą Cię wesprzeć na duchu i dać nadzieję.

Czytając ją, dowiesz się m.in.:

  • jak modlić się za innych?
  • jak się przygotować do modlitwy wstawienniczej?
  • dlaczego nigdy nie powinieneś rezygnować z modlitwy, nawet jeśli jest nieskuteczna?
  • kiedy modlitwa wstawiennicza ma największą moc?
  • co oznacza modlić się "w imię Jezusa"?

Jeśli masz słabą wiarę... Jeśli wciąż nie potrafisz znaleźć czasu na modlitwę... Jeśli jesteś niecierpliwy... Jeśli Twoja modlitwa za innych tylko pogarsza sytuację... Jeśli chciałbyś mieć wiarę tak żywą, tak gorącą, tak mocną... Taką wiarę, żebyś bez wątpliwości mógł powiedzieć, że Chrystus żyje w Twoim sercu... Zajrzyj do tej książki.

Opinie naszych Klientów (26 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo przystepnie napisana pozycja warto polecic.

autor opinii: Ula Kowalska

Wspaniała książka

Właśnie skończyłam ją czytać. Słowa z listu świętego Jakuba zabrzmiały w moich uszach bardzo mocno po przeczytaniu tej ksiazki: "Modlicie się a nie otrzymujecie bo źle się modlicie". Ta ksiazła otworzyła mi oczy na to, że wiele razy modlilam się w zły sposób.

autor opinii: Joanna Leszczynska

Polecam

Bardzo polecam,ciekawa lektura

autor opinii: Natalia

Dobra Książka

Dzięki tej książce zrozumiałam czym naprawdę jest modlitwa i jak bardzo jest ważna.Nie ma modlitw niewysłuchanych,tylko potrzeba wiary i wytrwałości.Każda modlitwa może być tym pierwszym krokiem,tylko trzeba wiedzieć jak się modlić,żeby doświadczyć owoców.Właśnie ta książka odkrywa tę moc przed nami.

autor opinii: Ewa

Polecam !!!

Książka napisana w sposób dostępny i zrozumiały dla każdego czytelnika. Autorka przedstawia wiele przykładów z własnego życia na potwierdzenie działania Bożej Miłości. Pomogła mi wzmocnić wiarę w Boże działanie w naszym życiu nawet wówczas kiedy dzieje się inaczej niż o to prosimy. Wskazała również w jaki sposób formułować swoją modlitwę aby była jeszcze bardziej skuteczna i owocna.
Bardzo wartościowa książka. Szczerze polecam !!!

autor opinii: Kasia T.

Jaka jest wielka moc modlitwy

Witam, dziękuję za wspaniałą książkę, która potwierdza moje przekonanie jaką ma moc modlitwa wstawiennicza. Należę do grupy Odnowy w duchu Św, i potwierdzam, że te wiadomości, które zaczerpnęłam z tej właśnie książki są bardzo przydatne i pomocne. Pokazują właśnie w jaki sposób należy wstawiać się za bliźnim, że moc i siła w jedności i miłości do Boga.
Módlmy się jeden za drugiego i kochajmy jeden drugiego miłością miłosierną
Bóg zapłać za Wasze wydawnictwo.
Pozdrawiam w Panu

autor opinii: Władysława Witko

znakomita

Pożyczyłam, przeczytałam w dwa dni, teraz kupuję dwie, żeby pożyczyć innym. Bardzo mądra i prosto napisana, rozjaśniła mi w głowie i dała odpowiedź na wiele ważnych pytań.

autor opinii: Agnieszka Kosecka

Super !!!

Polecam wszystkim tym, którzy posługują modlitwą wstawienniczą czyli modlą się za innych. Super pozycja, która ukazuje, że warto modlić za innych i nigdy nie upadać na duchu, bo Bóg da Ci w odpowiednim czasie odpowiedź na Twoje modlitwy, jeśli będziesz wytrwale przybliżał się do Niego.

autor opinii: Kamila Woronowicz

polecam

Świetna książka! Szczególnie dla tych, którzy czują, że Pan powierza im pewne osoby do wstawiennictwa za nie. Dla mnie bardzo pomocna!

autor opinii: Judyta Sowa

super

doskonałe do pracy nad sobą!

autor opinii: Adriana Żyłów

Módl się i nigdy nie upadaj na duchu

Książka dla tych, którzy kochają modlitwę. Autorka książki s.Ann Shields dotyka wielu aspektów życia chrześcijańskiego i duchowego, dzieli się z czytelnikiem swoimi doświadczeniami i przemyśleniami, które bardzo często popiera cytatami z Pisma Świętego. Dla tych, którzy mają problemy z modlitwą z pewnością będzie pomocą, a dla tych, którzy już są świadomi mocy modlitwy wstawienniczej - umocnieniem.
Książka napisana w bardzo przystępny sposób, czyta się jednym tchem. Taki mały, piękny, duchowy "spacerek".
W sam raz na wiosenne popołudnie :)
Polecam

autor opinii: Magda Lena

Opinia o książce

Lektura książki "Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej" dostarczyła mi wiele cennych informacji i wskazówek.
Napisana bardzo profesjonalnie i przystępnie dla przeciętnego czytelnika.
Nie wyczerpuje całego poruszonego tematu ale warto przeczytać. Polecam.
Dołączona przez księgarnię karteczka "Miłej lektury" była dodatkową zachętą do jej przeczytania. Dziękuję.

autor opinii: Grzegorz

nieoceniona pomoc:)

Bardzo ciekawa książka zawierająca wiele przykładów z życia, gdzie "namacalnie" widać Boże działanie i Bożą pomoc. Oprócz tego oczywiście wiele wskazówek dotyczących owocnej modlitwy. Polecam !!! :)

autor opinii: Marta P.

Świetna

książka napisana bardzo przystępnym językiem. Treści bardzo wzbogacają wiedzę religijną. Pozwalają na chwile refleksji. Niezwykłe przykłady z życia. Z pewnością będzie to lektura , do której nie raz jeszcze zajrzę. Gorąco polecam

autor opinii: Jola

OPINIA

Książka spełniła moje oczekiwania. Lubię kiedy książka jest napisana przystępnym językiem. Podparta prostymi przykładami. Dziękuje

autor opinii: Aneta Siarno

Zaskoczenie

Zaskoczyła mnie książka siostry, gdyż podaje bardzo wiele przykładów Bożej miłości której doświadczyła. Jest pisana prostym językiem i pomaga autentycznie rozwijać wiarę !!! To niesamowite choć się modlę to jednak z historii siostry uczę się jak ożywić wiarę i uczynić z niej narzędzie walki o lepsze życie. Gorąco polecam !!!

autor opinii: Jacek Prończuk

Czasu znak

Tak mało dzisiaj mówi się o modlitwie wstawienniczej by modlić się nie tylko za przyjaciół ale za wszystkich jeden za drugiego.Jestem bardzo zadowolona iż otrzymałam tą książkę. Przeczytałam i wiele ciekawych informacji otworzyło mi oczy . Czułam jakoby ciemna zasłona opadła mi z oczu. Polecam serdecznie wszystkim.

autor opinii: Mieczysława-Marianna Narkowicz

Witam.
Dla tych osób które pragną podążać za Jezusem i są raczej na początku swojej wędrówki,oraz nie za bardzo wiedzą jak się modlić. POLECAM

autor opinii: Gabriela Mizerska

wspaniała książka

bardzo pozytywna pozycja,przynosząca wiedzę i dająca wskazówki do skutecznej modlitwy

wspaniała ksiązka

Po przeczytaniu tej książki inaczej podchodzę do modlitwy nawet tej która jak mi się wydaje nie została wysłuchana, teraz wiem ze Bóg zna moja przyszłość i on najlepiej wie co mi jest potrzebne. Daje mi siłę abym zawsze mu ufała nawet wtedy kiedy będzie ciężko, bardzo polecam tę książkę wszystkim kochającym Boga i modlitwę aby jeszcze bardziej umocnić swoją wiarę, która jest sensem naszego życia.

autor opinii: Joanna

Dobra książka

Dobra książka w prosty sposób przybliża zagadnienie modlitwy i wiary w jej wysłuchanie przez Boga. Ustawia prawidłową hierarchię w głowie czytelnika i przypomina o obrazie Miłosiernego Ojca.

autor opinii: Grzegorz Grzęda

Nie upadaj.

Książka pokazała mi właściwą drogę, którą mam podążać. Wskazała jak ma wyglądać modlitwa wstawiennicza i żeby ta modlitwa / to wstawiennictwo było skuteczne/. Nie zapominać o modlitwie, zawsze mieć czas na nią być przekonanym że jest ktoś kto nie zapomina o nas i nie tylko, w ciężkich chwilach naszego życia nieść swój krzyż w wytrwałości i nie poddawać się oraz donieść go na właściwe miejsce i we właściwym czasie. Być cierpliwym i pokornym. Bardzo polecam.

autor opinii: Zbigniew Wilk

Polecam!

Bardzo ciekawa książka o sile modlitwy, poparta przykładami, wzmacniająca wiarę w Boże działanie w naszym życiu, warto przeczytać.

autor opinii: Dorota

w odpowiednim czasie...

Książka ta trafiła do mnie w odpowiednim czasie, kiedy poszukiwałam odpowiedzi na wiele pytań dotyczących modlitwy. Dzięki tej lekturze zaczęłam modlić się nie tylko w intencjach innych ludzi ale także w swoich osobistych potrzebach. Książka napisane jest prostym językiem a jej treść powoduje, że nie można książki odłożyć na dłużej. Wiele osób zainteresowało się tym tytułem i z radością polecałam im księgarnię Tolle.pl, bo to porządna firma, a karteczka ze zdaniem: "Miłej lektury" znajduje się na okładce do tej pory.

autor opinii: Dorta Surtel

Książka jest rewelacyjna. Nie można jej nie przeczytać. Prosty i konkretny język, przykłady sprawiają, że czyta się ją jednym tchem. Rzeczywiście warto się modlić i nie upadać na duchu. Ta ksiązka podnosi tego ducha.

autor opinii: Emilia Fert

O sile modlitwy

Kupiłam tą książeczkę,bo miałam problem z modleniem się.Wspaniała pełna świadectw działania modlitwy wstawienniczej. Sama też przeformułowałam sposób w jaki się modlę.Serdecznie wszystkim polecam!

autor opinii: Paula Dąbrowska

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: eSPe
Autor: Ann Shields
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 136
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788374825887
ISBN: 9788374825887
ID: 273013

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej Módl się i nigdy nie upadaj na duchu. Moc modlitwy wstawienniczej
19.90 zł
17.76 zł
Oszczędzasz 2.14 zł (11%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...