TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Modlitewnik z Panem Bogiem przez życie

Sięgnij po doskonałą pomoc duchową dla dorosłych katolików. Książka "Modlitewnik z Panem Bogiem przez życie" to przewodnik wzorowany na najlepszych przykładach i dostosowany do współczesnych czasów, choćby przez mocno akcentowany kult Bożego Miłosierdzia.

Znajdziesz w nim wszystko, czego wymaga ta specyficzna publikacja od modlitwy pacierzowej i małego katechizmu, przez przygotowania do sakramentów i najważniejsze nabożeństwa, po szeroki wybór litanii i modlitw w różnych potrzebach. Wygodny format i odpowiednia czcionka sprawia, że jest bardzo praktyczny w użytkowaniu.

Zdarza się, że katolicy niejednokrotnie przez całe życie korzystają z książeczki do modlitwy otrzymanej podczas Pierwszej Komunii Świętej. Są to jednak publikacje przygotowane z myślą o dzieciach. Wydawca gorąco zatem zachęca i prowadzi akcję, by szczególnie przy okazji sakramentu bierzmowania obdarować wchodzących w dorosłe chrześcijańskie życie młodych ludzi modlitewnikiem dla dorosłych.

Warto podarować w prezencie Modlitewnik. Z Panem Bogiem przez życie bierzmowanym i wszystkim, którzy nie mają dorosłej książeczki lub korzystają z bardzo starych wydań.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: Leszek Zwoliński
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 392
Wymiar [mm]: 110x160
EAN: 9788366250154
ISBN: 9788366250154
ID: 435367

Zobacz również

Modlitewnik z Panem Bogiem przez życie
21.53 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...