TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Moja Biblia. Boża obietnica każdego dnia

Oto przed wami Biblia dla dzieci.

Jej wspaniały, pełen prostoty i piękna tekst nie traci nic ze swej siły ani bogactwa, przeciwnie - opatrzony sugestywnymi kolorowymi ilustracjami w szczególny sposób otwiera serca i umysły małych czytelników.

Czytajcie Biblię dzieciom i zachęcajcie je do opowiadania tego, co widzą na obrazkach, aby lepiej zrozumiały historie i przypowieści biblijne. Przeżywajcie wspólnie, z entuzjazmem kolejne zbawcze wydarzenia.

Patrzcie na postacie i wydarzenia biblijne oczami dziecka. Poznajcie nadzwyczajne doświadczenia ludu Izraela, z którym Bóg wędrował, zaprzyjaźnił się i zawarł Przymierze.

Razem z dziećmi spotkajcie i posłuchajcie Jezusa. Jezus lubił mówić do dzieci i swoje słowa kierował również do nich. A są to słowa o miłości i o szczęściu, o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Są to słowa wspaniałej obietnicy, którą Bóg spełnia w naszym życiu każdego dnia. Życzymy wam dobrej i bogatej lektury.

Odbiorcy:

  • dzieci, które poznawać będą Stary i Nowy Testament
  • rodzice, którzy chcą pomóc dzieciom wzrastać w wierze

Dlaczego warto nabyć tę książkę?

  • to Biblia opracowana z myślą o dzieciach - jej tekst jest pełen prostoty i sugestywnych literackich obrazów; piękne kolorowe ilustracje zaś pobudzają wyobraźnię małych czytelników
  • urokliwy język i wyjątkowa oprawa sprawiają, że wydanie to staje się idealnym prezentem na wiele ważnych okazji w życiu dziecka, takich jak chrzest czy urodziny

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Jedność
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 248
Wymiar [mm]: 198x167
EAN: 9788376608853
ISBN: 978-83-7660-885-3
ID: 283809

Zobacz również

Moja Biblia. Boża obietnica każdego dnia
27.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...