TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Mówię do Was: Szczęść Boże! Kardynał Karol Wojtyła. Ojciec Święty Jan Paweł II w Piekarach Śląskich

Album ten jest bogato ilustrowanym zbiorem homilii i przemówień kardynała Karola Wojtyły głoszonych od 1965 do 1978 roku na piekarskim wzgórzu oraz listów i telegramów Ojca Świętego Jana Pawła II, kierowanych do pielgrzymów, gromadzących się w ostatnią niedzielę maja w Piekarach Śląskich. Wiele stron zostało poświęconych spotkaniu z Namiestnikiem Chrystusa w 1983 roku na katowickim lotnisku Muchowiec i w katedrze Chrystusa Króla. Archiwalny zapis tego niezwykłego wydarzenia na dołączonej do albumu płycie.

Data 2 kwietnia 2005 roku zapadła głęboko w nasze serca i pamięć. Pogrążeni w smutku bardzo szybko dojrzewaliśmy do wdzięczności za dar pontyfikatu Jana Pawła II i za Jego odpowiedź na wezwanie Mistrza: „Pójdź za mną”. Gromadziliśmy się w kościołach, na placach, na miejscach spotkań podczas papieskich pielgrzymek, by wspólnie modlić się w intencji Ojca Świętego, by z Nim być, by się z Nim pożegnać. Ostatnie strony albumu dokumentują te dni.

Tą publikacją Wydawnictwo „Księgarnia św. Jacka” wraz z patronami medialnymi składa hołd naszemu wielkiemu rodakowi Janowi Pawłowi II.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Księgarnia św. Jacka
Autor: Bożena Pietyra
Ilość stron: 216
Wymiar [mm]: 230x285
EAN: 9788370304348
ISBN: 83-7030-434-6
ID: 26151

Zobacz również

Mówię do Was: Szczęść Boże! Kardynał Karol Wojtyła. Ojciec Święty Jan Paweł II w Piekarach Śląskich
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...