TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Myślimy po angielsku. Ucz się z wyobraźnią (+ CD)

280 refleksyjnych i często dowcipnych tekstów (sekwencji myślowych) tłumaczonych na język polski. Omówienie słownictwa występującego w poszczególnych tekstach i zagadnień językowych w odrębnym dziale komentarzy gramatycznych. Wskazówki dotyczące wymowy angielskiej, spis czasowników nieregularnych, indeks zagadnień gramatycznych. Nowatorski podręcznik do nauki języka angielskiego.

Umożliwia rozbudowanie zasobu słownictwa i refleksję nad własnym doświadczeniem. Prezentuje struktury nowego języka w kontekście intrygujących treści. Teksty są doskonałym materiałem do interpretacji, dopisywania ich dalszego ciągu i pisania tekstów analogicznych.

Mogą również stanowić podstawę do improwizowanych rozmów z wykorzystaniem zawartego w nich słownictwa i struktur gramatycznych. Podręcznik do nauki samodzielnej lub pod kierunkiem lektora. Może służyć jako uzupełnienie i rozszerzenie podręcznika "Mówimy po angielsku". Idealny do powtórzeń na różnych poziomach zaawansowania. Teksty nagrane na płytę MP3 (akcent brytyjski i amerykański).

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wiedza Powszechna
Autor: Leon Leszek Szkutnik
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 978836355643304
ISBN: 978-83-63556-43-3
ID: 350199

Zobacz również

Myślimy po angielsku. Ucz się z wyobraźnią (+ CD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...