TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca

Ocena:
(13 opinii)

Już pięćdziesiąt lat temu papież Pius XII powiedział: "Skończył się czas powątpiewania w objawienia w Fatimie. Nastał czas działania". Może wreszcie nasze pokolenie podejmie wezwania Matki Bożej Fatimskiej? Może przyjmiemy do serca zobowiązujące słowa Jana Pawła II, który w Fatimie, 13 maja 1982 r. nauczał: "Wołanie zawarte w orędziu Maryi z Fatimy jest tak głęboko zakorzenione w Ewangelii i całej Tradycji, że Kościół czuje, iż orędzie to nakłada na niego obowiązek wysłuchania go".

Uchwyćmy się tej ostatniej deski ratunku, jaką jest Maryja i Jej fatimskie orędzie. Przyjmijmy do serca słowa Matki Najświętszej, że "tylko Ona może nam pomóc", i szerzmy kult Jej Niepokalanego Serca poprzez praktykę nabożeństwa pięciu pierwszych sobót.

Opinie naszych Klientów (13 opinii)Napisz swoją opinię

OPINIA

JESTEM BARDZO ZADOWOLONY

autor opinii: ANDRZEJ KOBIERECKI

Nabożeństwo

Napiszę krótko: każdy z nas ma swoją indywidualną drogę do Pana, są to sprawy wyjątkowo intymne, mogę jednak z całą odpowiedzialnością powiedzieć że ta książka jest niewątpliwie kamieniem milowym tej drogi, i to bez wyjątku dla wszystkich.

autor opinii: Piotr Durajczyk

Szczególnie polecam

Żyjemy w szczególnych czasach. Musimy przyjąć do serca, słowa Matki Najświętszej, która przed objawieniem dzieciom swej tajemnicy w Fatymie wyjawiła, że tylko Ona pomoże nam na drodze do naszej osobistej świętości jak i na drodze ku lepszemu światu.Dlatego musimy szerzyć kult Niepokalanego Serca i praktykować nabożeństwo pierwszych sobót.

autor opinii: Danuta Kamińska

Pozytywna

Polecam wszystkim nabożeństwo 5 sobót.

autor opinii: Teresa Olesiejuk

Pierwsze soboty

Książka bardzo przydatna. Dzięki niej dokładnie poznałam sens "odprawienia" pięciu pierwszych sobót miesiąca. Wręcz zmobilizowała mnie do rozpoczęcia odprawienia tychże nabożeństw. Chętnie kupiłabym jeszcze inne pozycje o tej tematyce.

autor opinii: Antonina Kapłon

Bardzo przydatna

Pomogła mi zrozumieć jak bardzo ważne jest nabożeństwo 5 sobót
dla nas i dla świata

autor opinii: Mateusz Bobrek

niespodzianka

Kupiłam tą książeczkę z myślą o rozpoczęciu Pierwszych Sobót, jednak nawet nie zdążyłam do niej zajrzeć, gdyż mój chłopak ją przechwycił i tak się zafascynował, że razem zaczęliśmy obchodzić ten szczególny dzień w miesiącu.

autor opinii: Paulina

Polecam

Polecam wszystkim,a szczególnie chrześcijanom, aby podjęli lekturę tej książki, jest pomocna w wypełnianiu misji , aby przyspieszyć nadejście Pana Jezusa zgodnie z zapowiedzią Jego Matki Bożej. Matka Boża pomaga, jest obecna, przemienia natychmiast nasze wnętsze ,jeśli tyko powiemy nasze fijat.

autor opinii: Ewa Staroń-Kaliściak

wspaniała

Wspaniała, rozwijająca książeczka. Maleńka, a daje wiele!

autor opinii: Ewa R.

Szybka przesyłka, książka zgodna z opisem, dziękuję za zakup i będę korzystać z Państwa księgarni.

autor opinii: Renata Ćwiklik

Nabożeństwo pięciu pierwszych sobót miesiąca

Dziekuje, Bardzo pomocna ksiazeczka, ktora blizej wyjasnila mi tak wazne nabozenstwo. Bardzo ladnie napisana i przejrzyscie, Dziekuje i pozdrawiam.

autor opinii: Sabina Górska

jestem zadowolona

jestem zadowolona i badzo dziękuję

autor opinii: Dagmara Domanu-Bujniak

WARTOŚCIOWA TREŚĆ

PONIEWAŻ UCZESTNICZĘ W NABOŻEŃSTWACH PIERWSZYCH SOBÓT MIESIĄCA ODPRAWIANYCH W CZERWIŃSKU W INTENCJI NIEPOKALANEGO SERCA MARYI, BARDZO WNIKLIWIE PRZECZYTALAM TREŚĆ KSIĄŻKI I STWIERDZAM, ŻE SPEŁNIŁA ONA MOJE OCZEKIWANIE.

autor opinii: ELŻBIETA ROWIŃSKA

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Wincenty Łaszewski
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 64
Wymiar [mm]: 115x165
EAN: 9788371689741
ISBN: 9788371689741
ID: 379663

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca Nabożeństwo Pięciu Pierwszych Sobót Miesiąca
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...