TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Najpiękniejsze bajki o gotowaniu w wesołym wydaniu. Czyta: Marta Żmuda Trzebiatowska

...ktoś jest tu ze mną? Znam kilka sekretów, którymi się podzielę. Pozwólcie, że Was oprowadzę po kartach dawnych legend, pełnych magicznych stworzeń i bajecznych postaci. Nie może Was tu zabraknąć!

Tajemnice z przeszłości, niczym skarby ukryte w kufrze na strychu, zostają odsłonięte przed kilkuletnim dzieckiem dzięki opowieściom jej babci.

Mała dziewczynka otoczona ciepłem rodzinnego domu, na co dzień spotyka się z dobrocią i troską ze strony innych ludzi. Jak większość jej rówieśniczek, cechują ją ciekawość rzeczy nieznanych.

Spędza więc czas na nauce, zabawie i rozmyślaniach, a przy tym poznaje świat bajek z dawnych lat. Wyśmienicie się bawi, bowiem odbyte przygody łączą się z jej pasją gotowania.

Kuchnia staje się miejscem, dzięki któremu dziewczynka nie tylko poznaje niesamowite zdarzenia i magiczne mikstury, ale także dostarcza jej ona fascynujących informacji o legendarnych postaciach.

Tajniki fachu kucharskiego uwidocznione są w przepisach jej babci, które Sonia zabarwiła przez swoją niewinną, dziecięcą fantazję.

Czyta: Marta Żmuda Trzebiatowska

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: Petrus
Autor: Paweł Piotrowski, Monika Luberda
Rok wydania: 2015
EAN: 9788377202968
ID: 305612

Zobacz również

Najpiękniejsze bajki o gotowaniu w wesołym wydaniu. Czyta: Marta Żmuda Trzebiatowska
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...