TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Najpiękniejsze bajki o gotowaniu w wesołym wydaniu

...ktoś jest tu ze mną? Znam kilka sekretów, którymi się podzielę. Pozwólcie, że Was oprowadzę po kartach dawnych legend, pełnych magicznych stworzeń i bajecznych postaci. Nie może Was tu zabraknąć!

Tajemnice z przeszłości, niczym skarby ukryte w kufrze na strychu, zostają odsłonięte przed kilkuletnim dzieckiem dzięki opowieściom jej babci.

Mała dziewczynka otoczona ciepłem rodzinnego domu, na co dzień spotyka się z dobrocią i troską ze strony innych ludzi. Jak większość jej rówieśniczek, cechują ją ciekawość rzeczy nieznanych.

Spędza więc czas na nauce, zabawie i rozmyślaniach, a przy tym poznaje świat bajek z dawnych lat. Wyśmienicie się bawi, bowiem odbyte przygody łączą się z jej pasją gotowania.

Kuchnia staje się miejscem, dzięki któremu dziewczynka nie tylko poznaje niesamowite zdarzenia i magiczne mikstury, ale także dostarcza jej ona fascynujących informacji o legendarnych postaciach.

Tajniki fachu kucharskiego uwidocznione są w przepisach jej babci, które Sonia zabarwiła przez swoją niewinną, dziecięcą fantazję.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Petrus
Autor: Monika Luberda
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 48
Wymiar [mm]: 175x245
EAN: 9788377201350
ISBN: 978-83-7720-135-0
ID: 285155

Zobacz również

Najpiękniejsze bajki o gotowaniu w wesołym wydaniu
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...