TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Jednominutowy menedżer. Najpopularniejsza na świecie metoda zarządzania

Od ponad dwudziestu lat miliony menedżerów, zarówno tych pracujących dla organizacji z listy Fortune 500, jak i kierujących małymi firmami, stosuje techniki prezentowane w książce "Jednominutowy Menedżer", zwiększając w ten sposób własną produktywność, poziom zadowolenia z pracy i powodzenia w życiu osobistym. Przyswojenie sobie zasad zarządzania przynosi wymierne rezultaty w postaci korzyści finansowych dla samej organizacji, jak również dla jej pracowników.

"Jednominutowy Menedżer" to zwięzła i interesująca historia, która opisuje trzy sekrety o dużej wartości praktycznej: Jednominutowe Cele, Jednominutowe Pochwały oraz Jednominutowe Reprymendy.

Książka odwołuje się również do wyników badań z zakresu medycyny i nauk behawioralnych, dzięki którym udało się wyjaśnić, dlaczego te pozornie proste metody tak dobrze sprawdzają się w przypadku tak wielu ludzi. Lektura tej książki pozwala zdobyć wiedzę na temat możliwości zastosowania tych metod we własnej praktyce i z korzyścią dla siebie. Właśnie dlatego "Jednominutowy Menedżer" od ponad dwudziestu lat niezmiennie gości na listach bestsellerów i zrobił międzynarodową karierę.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: MT Biznes
Autor: Ken Blanchard, Spencer Johnson
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 108
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788377461310
ISBN: 978-83-77461-31-0
ID: 208639

Zobacz również

Jednominutowy menedżer. Najpopularniejsza na świecie metoda zarządzania
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...