TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nasz człowiek w niebie. Jan Paweł II

Ocena:
(4 opinii)

Książka pod patronatem Tolle.pl!

Widziałem człowieka świętego. Tak może powiedzieć dziś każdy, kto chociaż raz miał okazję spotkać Jana Pawła II. Świętość tę już w dzień Jego pogrzebu ogłaszał zgromadzony na placu św. Piotra lud Boży, unosząc nad głowami transparenty z napisem: Santo subito - Natychmiast święty.

Nasz Człowiek w Niebie to niezwykły i wzruszający album zawierający nieznane fotografie Ojca Świętego, który stanowi piękną pamiątkę beatyfikacji - doskonałą także na prezent.

Myślę, że te słowa "Santo subito" nie były pustymi słowami. Ten, kto je napisał, z pewnością zrozumiał przesłanie, o jakim nauczał Jan Paweł II przez całe swoje życie. Ojciec Święty poprzez swoją osobę, przykład pokazywał, co to znaczy być osobą świętą. Droga do świętości prowadzi przez modlitwę, pracę i ofiarę.

ARTURO MARI
Kiedy umarł Ojciec Święty, chodziłem po korytarzach watykańskich, wypełniając nadal swoją funkcję ceremoniarza, i płakałem. Chyba pierwszy raz w moim dorosłym życiu nie wstydziłem się łez. Ale były to łzy nad samym sobą: że nie jestem taki jak on, że nie jestem świętym kapłanem, że nie jestem całkowicie oddany Panu Bogu, że nie jestem po prostu Totus Tuus. To niesamowite. Miliony ludzi są przekonane, że znały Jana Pawła II z bliska, że znały Go osobiście. Kiedy cierpiał, odchodził, umierał, świat się zatrzymał, zapłakał, przyklęknął. I nie dziwię się temu. Bo Papież reprezentował Boga całym sobą. Dlatego ludzie tak bardzo się śpieszyli, aby się z Nim spotkać. Bo kto do Niego przychodził, spotykał Chrystusa. Oto tajemnica Jego świętości; całym sobą reprezentować Boga.

KS. KONRAD KRAJEWSKI, ceremoniarz papieski

Opinie naszych Klientów (4 opinii)Napisz swoją opinię

Album ojca

Zawsze warto mieć w domu zdjęcia i czułe wspomnienia o dobrym, kochającym ojcu, a takim był przecież błogosławiony Jan Paweł II.

autor opinii: Cecylia

Ładnie wydany album, który powinien być na półce w każdym domu. Opisy życia papierza, na których można uronić łzę, zachwycić się, uśmiechnąć. W książce opisane są niesamowite zdarzenia związane z Janem Pawłem II, przede wszystkim pozkazujące jego odwagę i zaangażowanie w zmianę świata. Polecam serdecznie, w moim domu książka przechodziła z rąk do rąk i każdy był nią zachwycony.

autor opinii: Edyta

Nasz człowiek w niebie

Piękna książka , śliczne zdjęcia , mało znane albo wcale , ładna okładka , kupiłam w prezencie dla Kogoś , ale polecam innym , warto dla siebie również kupić tą pozycję , śliczna książka jak piękna Osobowość Błogosławionego Papieża Jana Pawła II

autor opinii: Maria Włoch

Wiara

Książka bardzo pouczająca i piękna oprawa i ilustracje.Bardzo mi się podoba,zresztą ja bardzo lubię czytać takie książki o tematyce religijnej,jestem bardzo rada że nasz Papież został Błogosławiony teraz mogę się do niego modlić i wypraszać potrzebne mi łaski.A jestem bardzo chora i dużo czytam i modlę się.Więc potrzebna mi taka piękna modlitwa o zdrowie.Z Panem Bogiem.

autor opinii: Maria Szwanke

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Polwen
Autor: Sebastian Karczewski
Rok wydania: 2011
Ilość stron: 96
Wymiar [mm]: 200x270
EAN: 9788375571011
ISBN: 978-83-75571-01-1
ID: 195464

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Nasz człowiek w niebie. Jan Paweł II Nasz człowiek w niebie. Jan Paweł II
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...