TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Neospirytyzm i pseudopsychologie

Ocena:
(3 opinii)

Najnowsza pozycja o. Aleksandra Posackiego zawiera bardzo szeroką panoramę współczesnych praktyk z pogranicza psychologii i terapii, które mogą być nową formą spirytyzmu i nieść z sobą poważne zagrożenie duchowe.

W tej interesującej pozycji między innymi przeczytamy o: historii i początkach spirytyzmu, o channelingu, powieściach Paulo Coelho, o Danie Brownie, o Harrym Potterze, o mandze, o szamanizmie i pogańskich kultach, wschodnich technikach walki, myśleniu pozytywnym, wampirach, wilkołakach, UFO, transie, transkomunikacji, kulturze psychodelicznej, muzyce techno, gotyckim rocku, jungizmie, metodzie Silvy, gnozie, synkretyzmie religijnym, NLP, metodzie Berta Hellingera, terapii Gestalt, hipnozie, homeopatii, technikach holistycznych, jodze, medytacji transcendentalnej.

Opinie naszych Klientów (3 opinii)Napisz swoją opinię

Kupiłąm tę książkę ze względu na informacje dotyczące okultyzmu w psychologii. Zainteresowały mnie dwa rozdziały, ponieważ wiedziałam jakiej wiedzy szukałam i ja znalazłam ( NLP, ustawienia rodzinne). Dużo jest także informacji nt. spirytyzmu.

autor opinii: Hanna K

Książka mocno uświadamiająca

Trudno mi było uwierzyć, że w NLP czy kinezjologii edukacyjnej może kryć się jakieś zagrożenie duchowe. Ta książka uświadomiła mi, że owszem i uzasadniła dlaczego. Przy okazji ukazane jest mnóstwo innych dziedzin, które od pewnego czasu przenikaja do naszej codzienności, oswajają się i ... wydają się nie być groźne. Jest tego mnóstwo. Polecam wszystkim uzupełnić sobie wiedzę w tym zakresie, żeby nie iść owczym pędem a potem ponosić tego skutki. Pzdr.serd.

autor opinii: Agnieszka N.

Książka o zagrożeniach

Ciekawa, mówiąca o tym, jak często różne sekty wykorzystują psychologię, tworząc pseudo naukę, która ma za zadanie usprawiedliwiać wywrotowe teorie.
Dobry autor, godne polecenia.

autor opinii: Anna Zelek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor: o. Aleksander Posacki SJ
Rok wydania: 2012
Ilość stron: 284
Wymiar [mm]: 130x190
EAN: 9788375954364
ISBN: 9788375954364
ID: 225227

Zobacz również

Neospirytyzm i pseudopsychologie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...