TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nie bój się, wierz tylko!

Ocena:
(17 opinii)

Ojciec Józef Witko OFM zaprasza nas ponownie do wspólnej modlitwy o uwolnienie i uzdrowienie duchowe i fizyczne. Tym razem szczególnym tematem stają się nasze lęki, zwątpienia i uwikłanie w grzech jako przeszkody oraz wiara w Chrystusa, jako jedyna droga do prawdziwego uzdrowienia i wolności. Myślą przewodnią książki stają się słowa Jezusa wypowiedziane do Jaira, przełożonego synagogi, którego córka zachorowała i zmarła: „Nie bój się, wierz tylko, a twoja córka będzie ocalona”. Książka składa się z trzech części: rozważań, modlitw o uzdrowienie i uwolnienie oraz świadectw ludzi o działaniu Ducha Świętego w ich życiu, na które otworzyli się dzięki modlitwie i uczestnictwu w Eucharystii.

Ojciec Józef Witko, franciszkanin, od dziesięciu lat prowadzi wraz z innymi braćmi Msze Święte z modlitwą o uzdrowienie duszy i ciała w różnych miejscowościach Polski.

Opinie naszych Klientów (17 opinii)Napisz swoją opinię

Bardzo dobra książka...

Książka ta uczy Nas tego ,że tak naprawdę wiara jest w dzisiejszych niepewnych czasach jedynym ratunkiem...i tylko dzięki niej możemy poczuć się bezpiecznie i spokojnie.....polecam...Książka ta jest niejako rekolekcjami dla każdego z Nas....

autor opinii: Katarzyna Kozyra

Bardzo dobra książka...

Książka ta uczy nas postrzegać świat lepiej ...uczy nas tego ,że wiara jest tak naprawdę najważniejsza i że nigdy nie należy jej tracić...po prostu warto zaufać Jezusowi i żyć wedle jego nauk .....polecam...

autor opinii: Katarzyna Kozyra

Gorąco polecam. Dodająca wiary na każdy dzień.

autor opinii: Alina Jackiewicz

Polecam

Naprawdę polecam. Książkę kupiłam intuicyjnie, ale nie żałuję. Pomogła w najtrudniejszych sytuacjach i do dziś pomaga. Dziękuję autorowi i wydawnictwu za tę pozycję.

autor opinii: Aneta Załęcka

Agnieszka

Kolejna książka ojca Wttko, napisana prostym językiem, wyjaśniająca podstawowe prawdy wiary w Jezusa Chrystusa. Polecam każdemu, kto szuka światełka w tunelu problemów, w poznaniu sensu życia.

autor opinii: Agnieszka Kiczka-Pieprzyk

POLECAM Z CAŁEGO SERCA

Książkę tą nabyłam w sumie przez przypadek... tymczasem okazało się że dużo fragmentów w książce znalazłam pasujących do mojego życia... Książka bardzo pomocna do pracy nad swoim rozwojem duchowym, pomaga spojrzeć całkiem inaczej na siebie i swoje zniewolenia jakim jest min lęk, strach... polecam, z całego serca.

autor opinii: Sabina Krzempek

Medytacja chrześcijańska

Obie pozycje do codziennej medytacji. Wyjaśniają to co wydaje się być oczywiste , a nie jest. Polecam.

autor opinii: Ewa Mrozik

nie bój się...

Książka, która daje do myślenia. piękne rozważania tajemnic Różańca, świadectwa. Każdy powinien ja mieć w domu

autor opinii: Elżbieta Kossowska

ocena książki

bardzo optymistyczna głęboka książka zawierająca potwierdzenia że Bóg chce nas uzdrawiać. Książka zawiera również bardzo ciekawą modlitwę o uzdrowienie oraz świadectwa uzdrowionych

autor opinii: Jan Lisik

Bardzo polecam .

autor opinii: Lucyna

Poruszająco prawdziwa książka do czytalnia wiele razy

To była moja pierwsza książka Ojca Witko, ale na pewno nie będzie ostatnią. Pięknie napisana książka której treść czyta się po kilka razy. Piękne modlitwy rozważania i wybrane psalmy.
Warta polecenia lektura, książka bedzie mi towarzyszyć wiele razy.

autor opinii: Ewelina

Porażająco piękna książka

Tak pięknej, skromnej i jednocześnie niezwykle prostej w słowa książki nie pamiętam żebym czytała. Od pierwszych słów książka zachwyca. Po jej przeczytaniu odczuwa się uduchowienie, napełnia nadzieją. Warta polecenia. Jestem teraz czytelniczką wszystkich książek o. Witko.

autor opinii: Evelina Cyroń

Nie boj się wierz tylko

Bardzo fajna lektura, polecam

autor opinii: Sylwia

Chwała Panu

ks Józef Witko prawdziwy kapłan Żywego Boga,który Boże Słowo tłumaczy i uczy nas jak pięknie z miłością czytać Biblię i poznać moc przyjętego z wiarą Słowa.Polecam wszystkim.

autor opinii: Leokadia Paprocka

Fantastyczna. Książka, którą czyta się jednym tchem. Rozważania na podstawie fragmentów Pisma Świętego. Zawiera modlitwy i świadectwa. Jedno czytanie to za mało. Będę do niej wracać. Polecam.

autor opinii: Danuta

to czego szukałam

Bardzo mi ta książka pomogła. Cierpię na nerwicę natręctw, bardzo ciężko się z tym żyje, ale uważam że ta książka bardzo mi pomogła. Chwała Panu,że na nią trafiłam !!!

autor opinii: Wiola

Niezwykłe świadectwa osób uzdrowionych. Książka, która napełnić może nadzieją każdego, kto przechodzi przez trudny okres swojego życia, kto cierpi na ciele lub duchu

autor opinii: Iwona Jaros

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: o. Józef Witko OFM
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 256
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788361989028
ISBN: 9788361989028
ID: 158937

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Książka wyróżniona Zajrzyj do książki Nie bój się, wierz tylko! Nie bój się, wierz tylko!
20.00 zł
13.01 zł
Oszczędzasz 6.99 zł (35%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...