TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niebo istnieje... naprawdę (DVD)

Poznaj poruszającą historię małego chłopca, który odbył podróż do... nieba i z powrotem!

Gdy Colton Burpo cudem wyzdrowiał po pilnym zabiegu wycięcia wyrostka robaczkowego, jego rodzina nie posiadała się z radości. Nikt jednak nie mógł przewidzieć, że w ciągu następnych kilku miesięcy usłyszy piękną i wyjątkową historię o niezwykłej podróży tego malucha.

O jaką podróż chodzi? Zaledwie 4-letni Colton opowiedział swoim rodzicom o tym, jak opuścił swoje ciało podczas operacji. I zapewne nikt by mu nie uwierzył, gdyby nie jego dokładne i wiarygodne opisy tego, co jego rodzice robili, gdy on leżał na stole operacyjnym.

Jednak na tym nie zakończył swojej opowieści. Przekazał im też historie ludzi, z którymi spotkał się w zaświatach, a których nigdy wcześniej nie widział. Wspominał nawet o zdarzeniach mających miejsce jeszcze przed jego narodzinami. Zaskoczył swoich rodziców opisami i mało znanymi szczegółami o niebie, dokładnie pasującymi do tego, co podaje Biblia, a przecież nie mógł ich stamtąd znać, bo jeszcze nie umiał czytać.

Wspomniał również o spotkaniach z członkami rodziny, którzy już dawno odeszli z tego świata. Opisywał Jezusa i anioły, twierdził, że Bóg jest "bardzo, bardzo duży" i naprawdę nas kocha. Historia ta - opowiedziana przez ojca przywołującego proste słowa własnego syna - ukazuje miejsce, które czeka na nas wszystkich, gdzie, jak mówi Colton, "nikt nie jest stary i nikt nie nosi okularów".

Przygotuj się na to, że "Niebo istnieje... naprawdę!" już na zawsze odmieni Twój sposób myślenia o wieczności, pozwalając ci przyjąć perspektywę dziecka i uwierzyć jak ono.

W roli głównej występuje nominowany do Nagrody Akademii® Greg Kinnear (Najlepszy Aktor Drugoplanowy, Lepiej być nie może, 1997) jako Todd Burpo.

Ten film został zrealizowany na motywach bestsellerowej historii tłumaczonej na 35 języków i sprzedanej w 8 000 000 egzemplarzy! Premiera kinowa odbyła się 16 kwietnia 2014. Od 5 września 2014 film dostępny jest na DVD.

Zobacz zwiastun!

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: twarda
Producent/dystrybutor: Gloria 24
Autor: Todd Burpo
Rok wydania: 2014
EAN: 9788393736171
ID: 298270

Zobacz również

Niebo istnieje... naprawdę (DVD)
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...