TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ogień Jozjasza

Gdzie podziała się nadzieja, gdy potrzeba jej najbardziej?

Joe i Tahni Cullen zostali wepchnięci do dezorientującego świata autyzmu, gdy ich malutki synek Jozjasz nieoczekiwanie stracił zdolność mowy, zabawy i życia społecznego. Diagnoza: spektrum zaburzeń autystycznych. Gdy Cullenowie próbowali doprowadzić do poprawy stanu syna oraz odzyskania przez niego mowy, dotknęły ich problemy zdrowotne, emocjonalne i finansowe. Inne dzieci robiły postępy, a z ich chłopcem było tylko gorzej.


Pięć lat później Jozjasz, który nigdy nie był uczony czytania i pisania, nagle zaczął wypisywać na swoim i Padzie dogłębne frazy na temat Boga, nauki, historii, biznesu, muzyki, nieznajomych i nieba. Jego wizje, niebiańskie spotkania i ponadnaturalne doświadczenia zmusiły rodzinę do porzucenia swojej strefy komfortu i utartej teologii oraz zaprowadziły do niesamowitego doświadczenia miłości Jezusa.


- Odnajdź nadzieję w trudnościach.


- Uchwyć świeże spojrzenie na niebo.


- Naucz się słuchać Bożego głosu i ufać mu.


- Rozpoznaj role Ojca, Syna i Ducha Świętego.


- Zwróć uwagę na pracę, którą wykonują aniołowie!

Wyrusz szlakiem prawdy do tajemniczego świata Jozjasza i dowiedz się, dlaczego jego rodzina i przyjaciele nie mogli już dłużej zachować milczenia.


Tahni Cullen jest licencjonowanym pastorem oraz mówcą konferencyjnym. Dostarcza pełne mocy przesłanie o nadziei i odnowieniu.


Cheryl Ricker jest autorką ekscytujących książek - prawdziwych, ponadnaturalnych historii o Bożej zniewalającej obecności, miłości i potędze.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Szaron
Autor: Cullen Tahni, Ricker Cheryl
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 344
EAN: 9788366051287
ISBN: 9788366051287
ID: 444211

Zobacz również

Ogień Jozjasza
34.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...