TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Niesforne aniołki. Spacer przez Biblię dla przedszkolaków

Ocena:
(2 opinii)

Niesforne aniołki to prawdziwa przygoda – spacer przez Biblię, od Księgi Rodzaju po Apokalipsę, w której Państwa dzieci będą mogły same odkryć, kim jest Bóg objawiony w Jezusie Chrystusie, poznać Jego dobroć i dowiedzieć się, co to oznacza dla nas dzisiaj.

Każda stronica tej książeczki zawiera opowiadanie na kolejny dzień roku, krótkie rozważanie dostosowane do możliwości percepcyjnych dziecka oraz wesoły wierszyk wyrażający w zabawny sposób najważniejszą myśl, np.:


Bóg jest potężny,
a ja malutki,
Lecz On mnie kocha,
zna moje smutki.

Twarda, lakierowana oprawa i szycie gwarantują, że nawet maluchy, zupełnie nieobyte z książkami, będą musiały się trochę natrudzić, aby ją zniszczyć. Z pewnością jednak zaniechają tego pełnego buntu aktu, gdy zobaczą kolorowe obrazki, uśmiechające się do nich z każdej strony książki. Ciepłe historyjki, szeptane im do uszka przed snem przez aniołki, sprawią że same się staną do nich podobne. Terapeutyczny wpływ tej książki jest nie do przecenienia. Zaproś aniołki do swojego domu... by Twoje dziecko spało spokojnie jak aniołek.

Carla Barnhill –mama dwójki małych dzieci. Tytuł magistra literatury uzyskała na Uniwersytecie w Edynburgu w Szkocji. Pełniła funkcję redaktora naczelnego czasopisma „Chrostian Parenting Today” („Współczesne chrześcijańskie rodzicielstwo”), a obecnie należy do grona redaktorów Teen Devotional Bible (Biblia wraz z komentarzami dla nastolatków). Wraz z mężem i dziećmi mieszka w okolicach Chicago.

Elena Kucharik –jako ilustratorka pracuje od ponad 25 lat. W tym czasie stworzyła dobrze znane postaci Troskliwych misiów. Od dziesięciu lat poświęciła swoje zdolności ilustrowaniu książek dla dzieci. Wraz z mężem mieszka w New Canaan w USA. Ma dwie dorosłe córki.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Najlepsza:)

Bardzo ładne ilustracje .Wspaniała ułożona na każdy dzień roku wiadomość o Panu Bogu i tym co robi dla nas . Jednym słowem dziękczynienie z konkretnym opowiadaniem. Nie żałuję zakupu ,naprawdę wyjątkowa , a szukałam długo dla wnuczki.

autor opinii: Barbara

pewne uwagi ad. tłumaczenia

Sądzę, że warto, by w tekście (może również przez kolor okładki) zasygnalizować wersję dla dziewcząt i chłopców - wszystkie formy językowe odnoszą się do rodzaju męskiego. Czytałam ten tekst dwóm Wnusiom i zmieniałam formy, bo wydało mi (i im) się dziwne stosowanie form: zrobiłeś, uśmiechnąłeś się, zraniłeś się....To tak, jakby nie do nich było to skierowane. Ilustracje piękne (wprowadzenie różnych kolorów skory, chłopców i dziewcząt, a także inne zabiegi ilustratora powoduje, że dzieci są bardzo zainteresowane z tekstem, który staje się punktem wyjścia do dalszej rozmowy z Dzieckiem.

autor opinii: Krystyna Szczesniak

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Vocatio
Autor: Carla Barnhil
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 360
Wymiar [mm]: 150x190
EAN: 9788371462023
ISBN: 9788371462023
ID: 26137

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Niesforne aniołki. Spacer przez Biblię dla przedszkolaków Niesforne aniołki. Spacer przez Biblię dla przedszkolaków
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...