TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nowe życie

W podłej dzielnicy Los Angeles od pokoleń trwa rywalizacja gangów narkotykowych. Marcus Dillinger, bejsbolista mistrzowskiej drużyny Dodgersów, właśnie tam decyduje się otworzyć centrum dla młodzieży.

Trudne zadanie, zwłaszcza dla kogoś, kto związał się z dziewczyną, która niekoniecznie podziela jego pasje i świat wartości. A tuż obok jest Mary Catherine, której zostało pół roku życia na wszystko, w tym na wyjazd do Ugandy i na odkrycie miłości do Marcusa.

Czy oboje zdążą odkryć uczucie? Czy Mary pozwoli się pokochać? Czy siła dobrych zmian zdoła odmienić zło ich świata i trudne historie ludzi, którzy stanęli na drodze ich życia?

Na ziemię zostaje posłany Anielski Patrol, by ratować bohaterów. Dziś mają dokonać wyborów, które zaważą na ich przyszłości. A przed nimi otwierają się bramy nowego, nieznanego, intrygującego życia.

Karen Kingsbury, autorka bestsellerów na liście "New York Timesa", jej książki sprzedano już w ponad 20 mln egzemplarzy. Autorka mieszka w Tennessee wraz z mężem, mają córkę oraz pięciu synów (w tym trzech adoptowanych). "Nowe życie" to drugi tom "Anielskiego patrolu", najnowszej serii napisanej przez Karen. Pierwsza część nosi tytuł "Druga szansa".

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Edycja Świętego Pawła
Autor: Karen Kingsbury
Rok wydania: 2016
Ilość stron: 376
Wymiar [mm]: 135x205
EAN: 9788377974681
ISBN: 9788377974681
ID: 375303

Zobacz również

Nowe życie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...