TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rodzina Jezusa

Jeśli chcesz zagłębić się w Biblię, wraz wszystkimi prawdami, obietnicami, mądrością i zawiłościami, ta książka jest właśnie dla Ciebie!

Książka "Rodzina Jezusa" opowiada o osobach, które towarzyszyły Chrystusowi odkąd tylko przyszedł na ten świat. Przeczytasz tu o Jego najbliższych, którzy radowali się Jego narodzinami, chronili Go, kroczyli wraz z Nim przez życie, a czasami czuli się zagubieni. I choć jedynym źródłem wiedzy o nich jest właśnie Pismo Święte, Karen Kingsbury w biblijnych zapisach potrafi wyczytać coś więcej...

Dzięki niej będziesz w opisywanych mężczyznach i kobietach będziesz mógł dostrzec ludzi z krwi i kości, ludzi przeżywających prawdziwy ból i borykających się z realnymi problemami.

Książka "Rodzina Jezusa" pomoże Ci również jeszcze bardziej otworzyć się na Słowo Boże, jeszcze lepiej zrozumieć przekaz najważniejszej księgi w dziejach świata i wczuć się w losy ludzi najbliższych Jezusowi: Józefa i Marii - ziemskich rodziców Jezusa, Jana Chrzciciela - kuzyna Jezusa, Zachariasza i Elżbiety - uznawanych przez teologów i znawców kultury biblijnej za ciotkę i wuja Jezusa oraz Jakuba - brata Jezusa.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Civitas Christiana
Autor: Karen Kingsbury
Rok wydania: 2018
Ilość stron: 319
Wymiar [mm]: 83x195
EAN: 9788321120263
ISBN: 9788321120263
ID: 428733

Zobacz również

Rodzina Jezusa
24.53 zł
  • Wysyłamy w ciągu 1-3 dni
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...