TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Nowenna i modlitwy do Michała Archanioła

Ocena:
(2 opinii)

Ta mała książeczka może stanowić dużą pomoc, jeżeli chcemy zawierzyć i pomodlić się do jednego z Archaniołów - Archanioła Michała.

Jest jednym z czterech najpotężniejszych duchów, księciem aniołów, obdarzonym szczególnym zaufaniem przez Boga i kluczami do nieba. Bóg powierza mu zadania wymagające szczególnej siły. Wstawia się u Boga za ludźmi, jest aniołem stróżem ludu chrześcijańskiego.

Święty Michał Archanioł czczony jest jako Patron i protektor Kościoła świętego oraz jako zwycięski obrońca w walce z szatanem, z jego pokusami i mocami piekielnymi.

W Kościele czci się go także jako patrona policjantów, żołnierzy i małych dzieci. Daje wsparcie wszystkim, którzy znajdują się w strasznym ucisku. Michał jest też dawcą cierpliwości i szczęścia.

W prezentowanym tytule znajduje się nowenna oraz wybrane modlitwy za wstawiennictwem Michała Archanioła, np.: modlitwa za Kościół Święty, modlitwa w intencji Policji, modlitwa o wytrwałość czy modlitwa na czas trudności.

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Jak najbardziej polecam

Tak jak wyżej napisałam jak najbardziej polecam piękne praktyczne. Tylko rozważnie trzeba używać i stosować się do wytycznych

autor opinii: Anna Schiffer

Polecam

autor opinii: Agnieszka T.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Paulistki
Autor:
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 32
EAN: 978836298432
ISBN: 978-83-6298-43-2
ID: 445265

Zobacz również

Nowenna i modlitwy do Michała Archanioła
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...