TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

O naśladowaniu Chrystusa

Ocena:
(8 opinii)

Współczesny przekład genialnej książki Tomasza á Kempis, oprócz Pisma Świętego najbardziej popularnego dzieła literatury chrześcijańskiej w historii. Książeczka ta nawróciła więcej ludzi, aniżeli zawiera liter na swoich kartach.

Naśladowanie jest podręcznikiem życia ascetycznego, podręcznikiem nieustannego umierania dla świata i dla siebie. Wszystkość i bezwzględność tych żądań. Nic dla siebie nie zostawić. Jest tylko Jedno, a Jedno jest Pełnią. To już szczyt poznania w nieporadności języka ludzkiego.

Opinie naszych Klientów (8 opinii)Napisz swoją opinię

Arcydzieło!!!

Wspaniała, rewelacyjna, niby tak odległa a tak bardzo współczesna. Jedna z najważniejszych pozycji w historii chrześcijaństwa.

autor opinii: Grzegorz L

Duchowa uczta

Książka "O naśladowaniu Chrystusa" jest duchową ucztą. Znalazłam w niej wiele odpowiedzi na problemy życia duchowego i doczesnego, jak rozumieć sens życia, siebie oraz swoje pragnienia. Polecam gorąco wszystkim tę książkę. Myślę, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

autor opinii: Żaklin Michałowska

Miła niespodzianka.

Tę książkę polecam wszystkim, którzy chcą iść drogą Pana Jezusa. Są tam wskazane nasze błędy ziemskie i wskazówki jak ich
unikać. Napisana jest prościej,
niż Pismo Święte.

autor opinii: Ryszard Jakubowski

Polecam!

Książka aktualna kiedyś, teraz i za 10 lat też czytelnicy będą ją kupować. Książka nie tylko dla zakonników, ale dla świeckich także. bardzo dobra Polecam wszystkim, którzy chcą być troszkę bliżej nieba.

autor opinii: Agata L.

Bardzo dobra książka. Polecam tym, którzy na co dzień chcą żyć Ewangelią. Bardzo praktyczne porady do zastosowania w życiu codziennym.

Bardzo dobra obsługa ze strony księgarni Tolle. Nie mieli już wydania, które zamówiłem. Ściągnęli tańsze wydanie a
różnice zwrócili.

autor opinii: Marek Bazan

Moja opinia

Witam. Chcialbym serdecznie podziekowac całemu zespołowi Tolle.pl za umożliwienie nabywania takich wspaniałych i bogatych w treść książek jak "O naśladowaniu Chrystusa" Tomasza A. Kempis. To prawdziwy skarb dla wszystkich katolików. Uważam że cena niespełna 50zł (łącznie z kosztem przesyłki), jest naprawde niewielką i wartą zapłacenia za wspomnianą książke. Doceniam również profesjonalizm całego zespołu Tolle.pl . Polecam wszystkim kupywanie książek w tejże księgarni. Naprawdę warto.

autor opinii: Krzysztof Kropidłowski

Upodabniaj się co dnia do Jezusa Chrystusa

Książka ta pomaga każdemu człowiekowi podążać dzień w dzień za Jezusem Chrystusem - nie biernie, ale czynnie. Poprzez konkretne argumenty książka ta w piękny sposób zachęca do upodabniania się do Pana Jezusa. Pomaga nam umocnić się w naszych słabościach. Rozdziały są króciutkie, ale bardzo konkretne - uderzają w samo sedno ludzkiego serca. Dzięki temu każdy - jak w lustrze - odnajdzie w tej książce siebie. Szybko można się zorientować, że nasze wydawałoby się unikalne problemy są tak naprawdę czymś, przez co przechodzi każdy człowiek. Dlatego stosując się do konkretnych, podanych w książce, wskazówek można każdego dnia podążać drogą świętości. Szczerze polecam tą książkę, a w wolnych chwilach zapraszam na katolicką stronę internetową, która dzień po dniu pomaga odkrywać miłosierną Miłość, do jakiej każdy człowiek został powołany: www.tajemnicamilosci.pl

autor opinii: Mike

Klasyka duchowości

Klasyka duchowości. Książka, którą trzeba przeczytać, do której trzeba co pewien czas wracać.

autor opinii: RL

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Wydawnictwo AA
Autor: Tomasz a Kempis
Rok wydania: 2008
Ilość stron: 294
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788361060673
ISBN: 9788361060673
ID: 110354

Zobacz również

Książka wyróżniona O naśladowaniu Chrystusa
34.90 zł
30.61 zł
Oszczędzasz 4.29 zł (12%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...