TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Objawienia Anny Katarzyny Emmerich. Życie Maryi

Poznaj niezwykłe opisy objawień, jakich doznawała Anna Katharina Emmerich! Książka "Życie Maryi" to publikacja, w której znajdują się pisma poświęcone życiu Maryi Panny.

W objawieniach wielkiej mistyczki spotykamy nie tylko Maryję, ale także Jej małżonka, świętego Józefa, a przede wszystkim licznych krewnych zarówno z Jej strony, jak i świętego Józefa. Chrystus bowiem prawdziwie stał się człowiekiem, urodził się w rodzinie, a kochająca się rodzina w szczególny sposób pielęgnuje wzajemne więzy relacje. Matka Maryi, święta Anna, jawi się tu jako silna, dobra i opiekuńcza kobieta, babka Zbawiciela.

Jak podpowiada nam książka "Życie Maryi", Chrystus był związany ze swoją rodziną, a obrazy rozlicznych więzów rodzinnych są wzruszające. Wielu z Jego krewnych zostało następnie Jego naśladowcami.

W objawieniach Anny Kathariny Emmerich będziesz mógł dostrzec wiele szczegółów z życia Najświętszej Maryi Panny. Poznasz też Jezusa przede wszystkim jako Syna Maryi, Syna stolarza, Syna Człowieczego. To właśnie to dzieło, z którego tak wiele dowiadujemy się o członkach rodziny Zbawiciela, jasno dowodzi, że Jezus był prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem.

Anna Katharina Emmerich jest w swoich opisach bardzo precyzyjna, a dane przez nią podawane da się w większości zweryfikować. Właśnie ten tom zawiera doniosły fragment, który prowadzi do niezwykłego odkrycia. Jedynie na podstawie objawień wizjonerki francuscy lazarzyści odnaleźli w roku 1891 r. dom Maryi w górzystej części Efezu. Fakt jego znalezienia na podstawie wizji niemieckiej zakonnicy upamiętniono na dużych tablicach przed domem Maryi.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor:
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 140x202
EAN: 9788380434769
ISBN: 9788380434769
ID: 431773

Zobacz również

Książka wyróżniona Objawienia Anny Katarzyny Emmerich. Życie Maryi
34.90 zł
29.90 zł
Oszczędzasz 5 zł (14%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...