TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Objawienia Anny Katarzyny Emmerich. Życie Maryi

Poznaj niezwykłe opisy objawień, jakich doznawała Anna Katharina Emmerich! Książka "Życie Maryi" to publikacja, w której znajdują się pisma poświęcone życiu Maryi Panny.

W objawieniach wielkiej mistyczki spotykamy nie tylko Maryję, ale także Jej małżonka, świętego Józefa, a przede wszystkim licznych krewnych zarówno z Jej strony, jak i świętego Józefa. Chrystus bowiem prawdziwie stał się człowiekiem, urodził się w rodzinie, a kochająca się rodzina w szczególny sposób pielęgnuje wzajemne więzy relacje. Matka Maryi, święta Anna, jawi się tu jako silna, dobra i opiekuńcza kobieta, babka Zbawiciela.

Jak podpowiada nam książka "Życie Maryi", Chrystus był związany ze swoją rodziną, a obrazy rozlicznych więzów rodzinnych są wzruszające. Wielu z Jego krewnych zostało następnie Jego naśladowcami.

W objawieniach Anny Kathariny Emmerich będziesz mógł dostrzec wiele szczegółów z życia Najświętszej Maryi Panny. Poznasz też Jezusa przede wszystkim jako Syna Maryi, Syna stolarza, Syna Człowieczego. To właśnie to dzieło, z którego tak wiele dowiadujemy się o członkach rodziny Zbawiciela, jasno dowodzi, że Jezus był prawdziwym Bogiem i prawdziwym człowiekiem.

Anna Katharina Emmerich jest w swoich opisach bardzo precyzyjna, a dane przez nią podawane da się w większości zweryfikować. Właśnie ten tom zawiera doniosły fragment, który prowadzi do niezwykłego odkrycia. Jedynie na podstawie objawień wizjonerki francuscy lazarzyści odnaleźli w roku 1891 r. dom Maryi w górzystej części Efezu. Fakt jego znalezienia na podstawie wizji niemieckiej zakonnicy upamiętniono na dużych tablicach przed domem Maryi.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo M
Autor:
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 320
Wymiar [mm]: 140x202
EAN: 9788380434769
ISBN: 9788380434769
ID: 431773

Zobacz również

Książka wyróżniona Objawienia Anny Katarzyny Emmerich. Życie Maryi
29.90 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...