TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Objawienia maryjne

Ta ilustrowana księga objawień maryjnych wprowadza nas w świat niezwykłych spotkań z Matką Bożą, jakie miały miejsce na przestrzeni ostatnich kilku wieków, aż po czasy współczesne. Znane i mniej znane objawienia ujawniają orędzia i tajemnice dotyczące Kościoła, poszczególnych narodów i świata.

Dlaczego Maryja przychodzi na ziemię? Aby nas ratować! Objawiając się w Kibeho, powiedziała do nas:

Mówię do was, ale nie słuchacie. Chcę was podźwignąć, a wciąż nie chcecie wstać. Wołam was, a udajecie głuchych. Kiedy zaczniecie czynić to, o co was proszę? Jesteście obojętni na wszystkie Moje wezwania. Kiedy zaczniecie interesować się tym, co pragnę wam powiedzieć? Daję wam wiele znaków, a ciągle nie wierzycie. Jak długo jeszcze będziecie głusi na Moje wezwania.

Lektura tej książki to nie tylko zapoznanie się z wydarzeniami, jakie miały miejsce w mniej lub bardziej odległej historii. To osobiste spotkanie z Matką Bożą, która mówi do każdego z nas.

Dzięki tej książce mamy szansę uczestnictwa w rekolekcjach, które głosi sama Matka Boża.Objawienia maryjne nie są jednorazowym cudem. To fenomen, który trwa, pogłębia, utwierdza w wierze i prowadzi do zbawienia każdego z nas.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: s. Bożena M. Hanusiak
Rok wydania: 2015
Ilość stron: 80
Wymiar [mm]: 210x300
EAN: 9788375698107
ISBN: 9788375698107
ID: 330910

Zobacz również

Objawienia maryjne
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...