TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Rodzinna księga modlitw. Panie, króluj w naszej rodzinie

"Rodzinna księga modlitw" to wyjątkowy, monumentalny, domowy modlitewnik dla tych, którzy chcą praktykować w swoich rodzinach wspólną modlitwę. Spotkanie domowników na modlitwie daje rodzinie siłę, jedność, tworzy głęboką więź, wreszcie buduje szczerą wiarę i miłość.

Księga będzie szczególnie cenna dla tych, którzy dotąd modlili się tylko indywidualnie, a chcieliby - choćby okazjonalnie - zbierać swoich domowników na wspólną modlitwę.

Brak praktyki modlitwy wspólnej często wynika z oporu przed jej prowadzeniem, dlatego w "Rodzinnej księdze modlitw" przygotowano około 100 gotowych scenariuszy wspólnej modlitwy rodzinnej na wiele okazji i okoliczności.

Jest tam więc i propozycja modlitw przy wigilijnym stole i z okazji Wielkanocy, wspólnego domowego różańca i drogi krzyżowej, scenariusz modlitewnego spotkania na okoliczność ślubu, urodzin czy chrzcin, ale i z prośbą o znalezienie pracy czy zdanie egzaminu...

Ta księga może towarzyszyć nam przez cały rok zarówno na co dzień, jak i od święta. Warto, by znalazła się w każdej rodzinie.

Wspólna modlitwa to najlepsze lekarstwo na wszelkie choroby, które atakują zdrowie chrześcijańskiej rodziny. Jest ona jak tarcza chroniąca przed złem - przełamuje urazy, rodzi przebaczenie i pojednanie. Im bardziej rodzina staje przed Panem zjednoczona, tym bardziej jest pobłogosławiona.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: s. Bożena M. Hanusiak
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 360
Wymiar [mm]: 200x270
EAN: 9788375696172
ISBN: 978-83-7569-617-2
ID: 298645

Zobacz również

Książka wyróżniona Rodzinna księga modlitw. Panie, króluj w naszej rodzinie
71.28 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...