TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ogień wewnętrzny

Ocena:
(1 opinii)

Niezwykła książka na temat modlitwy i życia duchowego napisana przez jednego z najlepszych nauczycieli duchowych i rekolekcjonistów dzisiejszych czasów i oparta na pismach dwojga z największych doktorów mistycznych Kościoła. Ojciec Thomas Dubay co roku poświęca kilka miesięcy na głoszenie konferencji i rekolekcji dla zakonnic i zakonników, szczególnie karmelitów.

Niniejsza książka jest owocem wielu lat jego badań oraz doświadczeń związanych z przewodnictwem duchowym. Przedstawia w niej syntezę nauczania dwojga wielkich doktorów Kościoła – św. Jana od Krzyża i św. Teresy z Avili na temat modlitwy. Owo nauczanie, które zaczerpnął o. Dubay od Teresy i Jana, nie jest skierowane wyłącznie do zakonników. Przeznaczone jest dla każdego chrześcijanina, a opiera się na ewangelicznym nakazie osobistej modlitwy oraz na powołaniu do świętości.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Ogień wewnętrzny

Zrozumiałam co się dzieje w moim życiu modlitewnym. Jest dla mnie drogowskazem w życiu, drogą wskazującą jak dojść do Boga. Książkę polecił mi wspaniały Ksiądz. Bóg zapłać.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Uniwersytetu Jagiellońskiego
Autor: Thomas Dubay
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 450
EAN: 9788323325741
ISBN: 9788323325741
ID: 116774

Zobacz również

Ogień wewnętrzny
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...