TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ogród Leoty

Ocena:
(13 opinii)

Rozgrywająca się współcześnie typowa historia rodzinna. Tajemnica sprzed lat wpływa na życie kilku pokoleń kobiet: tytułowej Leoty - starszej pani z "charakterkiem", jej despotycznej i zrzędliwej córki oraz spontanicznej, otwartej na ludzi wnuczki.

W tej opowieści o samotności, braku porozumienia z najbliższymi i wielkiej tęsknocie za miłością czytelnik znajdzie żywo nakreślone postacie, sytuacje zabawne i tragiczne, niebłahe problemy i pytania znane z codziennego życia...

Opinie naszych Klientów (13 opinii)Napisz swoją opinię

Ogród Leoty

Jest to bardzo wartościowa,życiowa książka . bardzo ją polecam i to w każdym wieku. Dla ludzi zagubionych i dla tych , którym się wydaje , że wszystko wiedzą.Daje dużo do myślenia. Przeczytałam ją rzez trzy dni i chętnie do niej powrócę.

autor opinii: Lucyna Holec

Książka bardzo ciekawa ,życiowa,poruszająca ważne problemy.Polecam

autor opinii: Bożena Zbieszczyk

Cudowna książka

Książkę tę dostałam od męża w prezencie. Jest cudowna. Uświadomiła mi jeszcze bardziej jak ważne są pokolenia. Musimy być bardziej świadomi każdej chwili, zaufać Bogu i wsłuchać się w to co do nas mówi przez naszych przodków, ludzi których spotykamy. Wszyscy mamy dobro w sobie tylko musimy pozwolić mu zaistnieć. Warto każdy dzień przeżyć tak, aby nie był stracony - czyńmy dobro i rozsiewajmy miłość. Jezu Ufam Tobie

Gorąco każdemu polecam

autor opinii: Helena Weinert

polecam

Przepiękna powieść z mocnym przesłaniem, perełka, zresztą jak wszystkie powieści Rivers :-)

autor opinii: Anna Ry

poelcam

Wciągająca, dobrze napisana, urocza i z przesłaniem :) Szczerze polecam.

autor opinii: Ula

polecam

Niesamowita, piękna, dobrze napisana i ze wspaniałym przesłaniem. Polecam każdemu, kto lubi dobre powieści,po których jest o czym myśleć i które pomagają zmieniać się nam samym.

Książka "Ogród Leoty" opowiada o relacjach zachodzących między członkami rodziny, problemach, urazach, braku zrozumienia drugiego człowieka, konfliktach pokoleniowych. Lektura bardzo bogata w treść, dająca sposobność do osobistej refleksji oraz przemyśleń. Z czystym sumieniem poleciłabym ją każdemu do przeczytania.

autor opinii: Anna Niesporek

Polecam!

Książkę kupowałam na prezent dla młodszej siostry- sprawdziła się doskonale. Wartościowa powieść z wątkami o treści chrześcijańskiej, z zachowaną spójną, wartką fabułą!

autor opinii: Urszula

Polecam

Wspaniała ksiązka. Gorąco polecam.

autor opinii: Jacek Teska

Bardzo dobra

Świetna fabuła, wciągająca, przekazująca wartości, które we współczesnym świecie się zabłąkały, a które są tak jasne jak Bóg.

autor opinii: Asia

wspaniała powieść

Bardzo ciekawa, interesująca powieść o życiu - przeżyciach osób z każdego pokolenia. Bardzo wciągająca , poruszająca,
po jej przeczytaniu bardziej rozumiem postępowanie starszych osób. Polecam te piękną książkę.

autor opinii: Sabina Dąbrowska

Gorąc polecam

"Ogród Leoty" to piękna książka o relacjach rodzinnych pomiędzy babcią, matką i córką. Autorka wnika w świat trzech kobiet, by na nowo pomóc im się odnaleźć, nawiązać żywy, bezpośredni kontat, a nie jedynie utrzymywać powierzchowne relacje. Książka opowiada również o problemach starszych osób, o ich codziennych zmaganiach, które są trudne do zruzumienia ludziom młodym i w pełni sprawnym. Od tego tematu często uciekamy, chcąc zapomnieć, że jesień życia kiedyś nadejdzie, a my nie zawsze będziemy tryskać zdrowiem. Autorka pokazuje także, że wielkie bogactow i mądrość drzemią w ludziach starszych, którzy tylko czekają, by móc się nimi podzielić z młodymi. Szczerze polecam, bo książkę czytam się jednym tchem, często będąc pod wpływem wielkiego wzruszenia.

autor opinii: Karolina Mirek

Książka jest piękna.Każdy,kto ma problem z odnalezieniem swojej drogi w życiu powinien ją przeczytać.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Pax
Autor: Francine Rivers
Rok wydania: 2007
Ilość stron: 628
Wymiar [mm]: 123x195
EAN: 9788321117980
ISBN: 83-211-1713-9
ID: 23698

Dowiedz się więcej o tej książce

Zobacz również

Zajrzyj do książki Ogród Leoty Ogród Leoty
30.00 zł
27.01 zł
Oszczędzasz 2.99 zł (10%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...