TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Ojciec Pio i Aniołowie

Ocena:
(1 opinii)

Święty ojciec Pio już od najmłodszych lat doświadczał realnej obecności aniołów, a niejednokrotnie także ich pomocy. Szczególnym nabożeństwem i miłością darzył swojego anioła stróża, któremu powierzał największe sekrety, a w najtrudniejszych chwilach prosił o wsparcie.

Działanie Bożych wysłanników zaznacza się wyraźnie w całym życiu świętego, czasem w pozornie nieprawdopodobnych wydarzeniach. W niniejszej książce znajdziemy fascynujące opowieści i wspomnienia doświadczeń związanych z aniołami, będących udziałem świętego ojca Pio.

Książka zawiera także wprowadzenie do nauki Kościoła o aniołach oraz liczne piękne i pomocne modlitwy, które możemy kierować do naszych niebiańskich opiekunów.

Ojciec Pio odnosił się do swojego anioła stróża ze szczególnym nabożeństwem, pokornym i pełnym szacunku. Jego anioł był prawdziwym przyjacielem, a także przewodnikiem i doradcą, wspierał go, stale i dyskretnie mu towarzysząc.

Gdy zdarzyło się, że anioł zwlekał z przybyciem, ojciec Pio z pewną uszczypliwością, lecz dobrotliwie później mu to wypominał: "Jakże wykańczają mnie te demony. W sobotę tak się na mnie zawzięły, że nie wiedziałem już, co robić. Zwróciłem się do mojego anioła. Długo kazał na siebie czekać, a gdy w końcu się pojawił, nakrzyczałem na niego za to, że kazał na siebie czekać tak długo, gdy potrzebowałem jego pomocy. Aby go ukarać, chciałem nie patrzeć mu w twarz, oddalić się, uciec od niego, ale on biedaczek podążył za mną, niemal płacząc; gdy podniosłem wzrok, zobaczyłem, że było mu przykro. "Jestem zawsze przy tobie - powiedział - wciąż krążę wokół ciebie. Moja miłość nie zgaśnie nawet, gdy skończy się twoje życie".

Fragment książki

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

niewidzialny przyjaciel...

Szczerze mówiąc trochę zapomniałam o tym, ze Bóg dając mi życie dał od razu i troskliwego przyjaciela. Ojciec Pio mi o tym przypomniał i dał powód, aby stale pamiętać o obecności Aniołów w naszym życiu, a co ważne korzystać z ich pomocy.
Polecam gorąco piękną i fascynującą opowieść o niezwykłym człowieku i jeszcze bardziej niedocenionych towarzyszach na tym ziemskim padole.

autor opinii: Aneta

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: ks. Marcello Stanzione
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 290
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788363621483
ISBN: 978-83-63621-48-3
ID: 269511

Zobacz również

Książka wyróżniona Ojciec Pio i Aniołowie
28.90 zł
18.79 zł
Oszczędzasz 10.11 zł (35%)
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...