TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Okrutna miłość

Ocena:
(1 opinii)
Niesamowita historia, w której rzeczywistość przerasta wyobraźnię. Aż trudno uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. To lektura wstrząsająca i obowiązkowa. Gorąco polecam.

Małgorzata Kożuchowska
To był moment. Reszta muzyków stroiła instrumenty. Peter uniósł rękę do węzła krawata i rozluźnił go. Przechylił głowę z lewej strony na prawą i rozpiął górne guziki białej koszuli. Pomyślała: "Chcę spędzić z nim resztę życia". Wystarczyły cztery lata, aby zmienił jej życie w piekło. - Mami, mami - krzyknęła słodko Victoria, zbliżając buzię do słuchawki. - Mami, kocham cię. Gdzie jesteś? Dlaczego nie przyjeżdżasz?

"Okrutna miłość" to prawdziwa historia o poświęceniu i odwadze kobiety, której miłość do dziecka nie zna granic. Po latach upokorzeń, oszustw i przemocy doświadczanej ze strony męża María postanawia zrobić wszystko, by ochronić przed nim swoją córeczkę.

Prawdziwy dramat rozpoczyna się jednak, gdy prawo, zamiast je bronić, zaczyna im zagrażać.

Reyes Monforte - hiszpańska pisarka i dziennikarka, znana również z licznych programów radiowych i telewizyjnych. Koncentruje się na dramatycznych historiach współczesnych kobiet, które borykają się z problemami wynikającymi ze zderzenia różnych kultur. Wszystkie jej bestsellerowe powieści: "Niewierna", "Burka miłości" czy "Okrutna miłość" są oparte na faktach.

Zobacz tę książkę także w wersji audio.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Prawo ponad wszystkim i wszystkimi

Poruszająca książka o pięknej i niewyczerpanej miłości matki do dziecka, na której cień kładą bezduszni urzędnicy. Tak trudno uwierzyć,że to dzieje się naprawdę, że nie ma nikogo,kto okazałby choć jeden ludzki gest i zrozumienie. Wydawałoby się, że w tak cywilizowanym świecie taka sytuacja nie może się wydarzyć, nic bardziej mylnego...

autor opinii: Monika Fijołek

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: WAM
Autor: Reyes Monforte
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 428
Wymiar [mm]: 136x210
EAN: 9788327701497
ISBN: 9788327701497
ID: 301962

Zobacz również

Okrutna miłość
36.90 zł
26.97 zł
Oszczędzasz 9.93 zł (27%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...