TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Okrutna miłość. Czyta: Anna Piróg

Ocena:
(1 opinii)
Niesamowita historia, w której rzeczywistość przerasta wyobraźnię. Aż trudno uwierzyć, że to dzieje się naprawdę. To lektura wstrząsająca i obowiązkowa. Gorąco polecam.

Małgorzata Kożuchowska
To był moment. Reszta muzyków stroiła instrumenty. Peter uniósł rękę do węzła krawata i rozluźnił go. Przechylił głowę z lewej strony na prawą i rozpiął górne guziki białej koszuli. Pomyślała: "Chcę spędzić z nim resztę życia". Wystarczyły cztery lata, aby zmienił jej życie w piekło. - Mami, mami - krzyknęła słodko Victoria, zbliżając buzię do słuchawki. - Mami, kocham cię. Gdzie jesteś? Dlaczego nie przyjeżdżasz?

"Okrutna miłość" to prawdziwa historia o poświęceniu i odwadze kobiety, której miłość do dziecka nie zna granic. Po latach upokorzeń, oszustw i przemocy doświadczanej ze strony męża María postanawia zrobić wszystko, by ochronić przed nim swoją córeczkę.

Prawdziwy dramat rozpoczyna się jednak, gdy prawo, zamiast je bronić, zaczyna im zagrażać.

Reyes Monforte - hiszpańska pisarka i dziennikarka, znana również z licznych programów radiowych i telewizyjnych. Koncentruje się na dramatycznych historiach współczesnych kobiet, które borykają się z problemami wynikającymi ze zderzenia różnych kultur. Wszystkie jej bestsellerowe powieści: "Niewierna", "Burka miłości" czy "Okrutna miłość" są oparte na faktach.

Czyta: Ania Piróg.

Zobacz tę książkę także w wersji papierowej.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

niesamowita!

Naprawdę niesamowita historia, aż trudno uwierzyć, że prawdziwa. Słuchałam jej z wielkim napięciem. Lektorka świetnie wczuwa się w treść. Polecam wszystkim.

autor opinii: Salomea

Informacje techniczne

Rodzaj nośnika: CD
Wydawca: WAM
Autor: Reyes Monforte
Rok wydania: 2014
EAN: 9788377672525
ID: 305820

Zobacz również

Okrutna miłość. Czyta: Anna Piróg
29.90 zł
24.04 zł
Oszczędzasz 5.86 zł (20%)
  • Wysyłamy w ciągu 24h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...