TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Okultyzm. O zagrożeniach płynących z uwikłania w spirytyzm, magię i wróżby

Ocena:
(1 opinii)

Wielu współczesnych ludzi ulega pokusie i szuka uzdrowienia i uwolnienia od zła nie w Bogu, lecz w okultyzmie. Dlatego radzą się jasnowidzów, chiromantów, magów i im podobnych.

Zajmują się astrologią, wierzą w horoskopy, a gdy doświadczają choroby, udają się do najprzeróżniejszych okultystycznych uzdrowicieli, którzy zazwyczaj są narzędziami w rękach złych duchów.

Książka autorstwa Grzegorza Bacika w sposób bardzo prosty i zrozumiały opisuje współczesne zagrożenia związane z kontaktem z okultyzmem, z których tak naprawdę wielu nie zdaje sobie sprawy.

Jest tu mowa o magii (maleficium, zabobon, przesąd), spirytyzmie, wróżbiarstwie (astrologia, kartomancja, radiestezja, zabobony, wróżby, przesądy), medycynie okultystycznej (bioenergoterapia, reiki, homeopatia, irydologia, akupunktura, aromaterapia, Feng Shui), o jodze, walkach wschodu, satanizmie...

Ta książka nie tylko powinna przerażać, ale przede wszystkim powinna otwierać nam oczy na rzeczywiste zagrożenia, jakie płyną z okultyzmu. Zagrożenia, o jakich nie wiemy, jakich sobie nie uświadamiamy. A przed którymi w jasny sposób przestrzega zarówno Pismo święte, jak i nauczanie Kościoła katolickiego.

Opinie naszych Klientów (1 opinii)Napisz swoją opinię

Dobra

Bardzo fajna pozycja odnośnie zagrożeń duchowych , szybko się czyta . Autor w dość prosty sposób ukazuje prawdę o okultyzmie , nie strasząc czytelnika . Ukazuje za razem że miłość Boga jest potężniejsza od złych mocy , dając nadzieję każdemu kto miał kontakt z okultyzmem .

autor opinii: Agnieszka Pyż- Felusiak

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: Grzegorz Bacik
Rok wydania: 2009
Ilość stron: 206
Wymiar [mm]: 130x200
EAN: 9788360040782
ISBN: 9788360040782
ID: 122761

Zobacz również

Okultyzm. O zagrożeniach płynących z uwikłania w spirytyzm, magię i wróżby
24.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 7.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...