TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

On żyje! Świadectwo mocy Ducha Świętego w posłudze o. Emiliena Tardifa

Siostra Angela Musolesi w swojej najnowszej książce przybliża czytelnikowi rzeczywistość ruchu charyzmatycznego, popularnie zwanego Odnową w Duchu Świętym.

Czyni to z perspektywy własnego doświadczenia, a przede wszystkim z perspektywy naocznego świadka, którym była, kiedy na własne oczy widziała cudowne Boże działanie podczas jednego ze spotkań modlitewnych z ojcem Emilienem Tardifem.

Sługa Boży o. Tardif (którego proces beatyfikacyjny właśnie trwa) został obdarowany przez Pana niezwykłymi darami i charyzmatami, stając się narzędziem potężnej Bożej mocy.

Jego posługa była jak podróż w czasie do epoki pierwszych chrześcijan, kiedy ujawnianie się charyzmatów było czymś normalnym i powszechnym.

Dzięki Odnowie chrześcijanie mogą na nowo przekonać się, że ich prosta, pełna ufności wiara ma moc, a Pan odpowiada na modlitwę swego ludu, czyniąc wiele znaków i cudów.

[...] sparaliżowani stają na własnych nogach, głusi zaczynają słyszeć, ślepi widzieć, samotni czują miłość i bliskość Jezusa, który żywy nieustannie przebywa wśród nas.

Książka siostry Angeli Musolesi zawiera zbiór świadectw uzdrowionych wiernych. W cytowanych dokumentach niejednokrotnie widać, jakiego wysiłku i przemiany duchowej wymagało od uleczonych przebycie ścieżki cudownego uzdrowienia.

Wśród relacji znajdziemy opowieści o wyleczeniu z nowotworów i łamliwości kości; historie opowiadające o odzyskania wzroku i słuchu, odrzucaniu kul i wstawaniu z wózków inwalidzkich - a wszystko to potwierdzone również opiniami lekarzy i badaniami medycznymi.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Esprit
Autor: s. Angela Musolesi
Rok wydania: 2014
Ilość stron: 168
Wymiar [mm]: 114x201
EAN: 9788364647161
ISBN: 9788364647161
ID: 304530

Zobacz również

On żyje! Świadectwo mocy Ducha Świętego w posłudze o. Emiliena Tardifa
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...