TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Opętana. Tajemnice życia Marii Magdaleny

Tajemnicza kobieta z przeszłością, której wybaczyć może tylko jeden Człowiek. Prawdziwa opowieść o miłości, która zmieniła bieg historii.

"Jestem Miriam z Magdali: farbiarka najprzedniejszych tkanin i wdowa po Jaakowie rybaku. Wraz z mężem i synem cieszyłam się poważaniem wśród swego ludu, dopóki banda rzymskich łajdaków nie odebrała mi wszystkiego. Nie jestem wprawdzie Rzymianką, ale wiem, czym jest niesprawiedliwość i potrafię nazwać ją po imieniu. Wyrządzono mi najstraszliwszą z możliwych krzywd".

W czasach powszechnej marginalizacji kobiet Miriam z Magdali prowadzi spokojne i dostatnie życie - do chwili, gdy nierozważny postępek jej syna wywołuje lawinę zdarzeń, które bezpowrotnie niszczą jej szczęście. Utraciwszy nadzieję na zadośćuczynienie, Miriam podejmuje desperacki krok i pogrąża się w otchłani obłędu.

Nawet wówczas, gdy Jeszua Mesjasz radykalnie odmienia jej los, Miriam nie potrafi zapomnieć ani wybaczyć doznanych krzywd. Kierując się chęcią zemsty, gotowa jest zaryzykować własne życie, byle tylko osiągnąć cel.

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Salwator
Autor: Angela Hunt
Rok wydania: 2010
Ilość stron: 384
Wymiar [mm]: 140x200
EAN: 9788375801712
ISBN: 978-83-7580-171-2
ID: 175187

Zobacz również

Opętana. Tajemnice życia Marii Magdaleny
41.99 zł
  • Wysyłamy w ciągu 24 h
  • Dostawa za jedyne 8.90 zł
    - sprawdź
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...