TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie

Dzisiejszemu światu brakuje jedynie świętych. Ma on wielu działaczy społecznych, polityków i uczonych. Ale bardzo brakuje mu ludzi świętych. A święci rodzą się jedynie z modlitwy. Dziś więc problemem najbardziej palącym jest to, by rodzili się nauczyciele modlitwy, by powstawały szkoły modlitwy i ważne świadectwa modlitwy.

Książka ta jest zbiorem poszukiwań wspólnoty dla szkoły modlitwy. Stanowi ona ważny materiał dla wszystkich, którzy pragną nauczyć się modlić i uczyć modlitwy innych. Bardzo często nie rozumiemy znaczenia modlitwy prośby. Zajmuje dotąd miejsce kopciuszka, uznajemy ją za modlitwę drugiej kategorii.Wydaje się nam, że modlitwa prośby zaledwie ośmiela się stać obok modlitwy adoracji, dziękczynienia czy uwielbienia.

A przecież Chrystus tak bardzo nalegał, by w modlitwie przedstawiać nasze prośby i błagania. Modlitwa prośby jest potężnym świadectwem wiary. Co więcej, otwiera ona drzwi dla wszystkich, nawet dla tych najmniej przygotowanych.

OJCIEC ANDREA GASPARINO od 40 lat kieruje szkołą modlitwy dla młodzieży. Jest założycielem Kontemplacyjnego Ruchu Misyjnego „P. de Foucauld". Małe wspólnoty Ruchu, braci i sióstr zakonnych, żyją z biedakami w slumsach, barakach, w leprozoriach, dzielą ich życie i świadczą o prymacie modlitwy.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Salezjańskie
Autor: Andrea Gasparino
Rok wydania: 2004
Ilość stron: 135
EAN: 9788372012784
ISBN: 83-7201-278-4
ID: 444897

Zobacz również

Otrzymacie wszystko, o co na modlitwie z wiarą prosić będziecie
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...