TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Pani Nadziei. Modlitewnik dla chorych z Matką Bożą z Lourdes

Książka "Pani Nadziei" to doskonały modlitewnik, dzięki któremu zrozumiesz, że nikt tak jak Maryja - Twoja kochająca matka nie otoczy Cię troskliwą opieką.

O jej niezwykłej pomocy możesz przekonać się zwłaszcza w doświadczeniu choroby i w cierpieniu. Właśnie w tych trudach możesz zwracać się po pomoc do Maryi Pani Nadziei, która jako nasza matka będzie najlepszą orędowniczką i zaniesie nasze błagania do serca swego Syna.

Ks. Leszek Smoliński przekonuje, że modląc się z prawdziwą wiarą za pośrednictwem Matki Bożej, podsycamy cnotę nadziei, która pomaga zmagać się z doświadczeniem cierpienia.

"Modlitewnik dla chorych z Matką Bożą z Lourdes" przygotowany został z myślą o ludziach chorych oraz dla ich bliskich. Dobór modlitw pomaga zrozumieć i przyjąć krzyż cierpienia, dając nadzieję na zrozumienie Bożych planów i uzdrowienie.

Odpowiednio duża czcionka i czytelny rozkład modlitw pozwala korzystać z modlitewnika osobom o słabszym wzroku, także przy gorszym świetle, w kościele czy na łóżku szpitalnym.

Informacje techniczne

Oprawa: twarda
Wydawca: Rafael
Autor: ks. Leszek Smoliński
Rok wydania: 2019
Ilość stron: 176
Wymiar [mm]: 110x160
EAN: 9788366250031
ISBN: 9788366250031
ID: 427590

Zobacz również

Pani Nadziei. Modlitewnik dla chorych z Matką Bożą z Lourdes
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...