TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Parafio. Obudź się!

Z wielką radością i nadzieją witamy pojawiającą się w Serii Nowej Ewangelizacji książkę katolickiego biskupa Dominka Reya, który odpowiadając na wiele rodzących się w przestrzeni teorii pytań związanych z tematyką nowej ewangelizacji, przechodzi do ukazania konkretnych rozwiązań praktycznych, tak by idee nowej ewangelizacji mogły służyć odnowie naszych parafii i środowisk wiary. Wierzymy, że niniejsza publikacja zostanie przyjęta z dużym zainteresowaniem przez tych, którzy poszukują Bożych impulsów, potwierdzających odkrywane przez nich na modlitwie poruszenia Ducha i intuicje wynikające z miłości do powierzonego im Ludu.

ks. Artur Godnarski sekretarz Zespołu KEP ds. Nowej Ewangelizacji

Niniejsza książka jest przyczynkiem do refleksji nad nową ewangelizacją, do której zachęca z całego serca papież. Celem niniejszego opracowania jest ukazanie pilnej potrzeby ewangelizacji naszego postmodernistycznego społeczeństwa oraz zachęta do ponownego przyjrzenia się funkcjonowaniu Kościoła i wspólnot, co może doprowadzić do autentycznego nawrócenia duszpasterskiego.

Czytelnik znajdzie tu konkretne wskazówki dotyczące nowej ewangelizacji, szczególnie w odniesieniu do parafii (część druga). Dokumenty zamieszczone w aneksie ukazują natomiast perspektywę działań misyjnych, jaka pojawia się przed nami.

Opinie naszych Klientów (0 opinii)Napisz swoją opinię

Ta książka nie została jeszcze przez nikogo oceniona

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Przystanek Jezus
Autor: bp Dominique Rey
Rok wydania: 2013
Ilość stron: 272
Wymiar [mm]: 145x205
EAN: 9788363739072
ISBN: 9788363739072
ID: 328332

Zobacz również

Parafio. Obudź się!
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...