TOP 50 - szczególnie polecamy!

KLIKNIJ i zobacz już teraz!

O książce

Paulo Coelho - duchowy mistrz czy fałszywy prorok?

Ocena:
(2 opinii)

Wykreowany na jednego z najpopularniejszych współczesnych pisarzy. Sam często podkreśla, że jest gorliwym katolikiem.

Jak mówi, definitywnie zerwał z satanizmem i narkotykami, uznaje wszystkie dogmaty wiary katolickiej, zawsze nosi przy sobie wizerunek Matki Bożej z Guadelupe i buteleczkę z cudowną wodą z sanktuarium w Lourdes - w tym miejscu objawień spędza ze swą aktualną żoną każdego roku sylwestra.

Wszystkie swoje książki poprzedza cytatami z Pisma Świętego albo modlitwami, a ich treść okrasza hojnie fragmentami Ewangelii, przykładami z życia świętych, historiami objawień Najświętszej Panny.

A może to tylko fasada? Jakie poglądy naprawdę skrywają książki Paulo Coelho?

Jeśli Twoje dzieci czytają jego książki, warto postawić sobie pytanie o ich wartość moralną i duchową. Jeśli sam czytasz jego powieści, zastanów się, czy zauważyłeś coś niepokojącego...

Warto zapoznać się z tą pozycją książkową, nie tylko w celu poszerzenia swojej wiedzy, ale również po to, aby lepiej nauczyć się odróżniać dobro od zła w niezwykle zagmatwanej współczesnej rzeczywistości.

Joanna Jarzębińska-Szczebiot, Marek Szczebiot

Opinie naszych Klientów (2 opinii)Napisz swoją opinię

Po owocach

Pozycja warta przeczytania! Tak wielu Katolików się zachwyca P. C... Jednak Bóg w każdej decyzji daje nam wolny wybór: droga przekleństwa albo błogosławieństwa (Pwt). Warto zweryfikować swoje poglądy, wiedzę, żeby "nie umrzeć przez swoją niewiedzę i głupotę", jak mówi Pismo i wybrać życie, by ŻYĆ. Bo "Królestwo Boże jest już pośród nas" i chodzi też o życie wieczne...

autor opinii: Ostrożna

coś niepokojącego...

Jeszcze co prawda nie przeczytałam tej książki ale czytałam książki Paulo Coelio i faktycznie zauważyłam w nich coś niepokojącego. Niby Matka Boska, niby szlak św. Jakuba , ale wszystko okraszone jakimś dziwnymi modlitwami i nie wiadomo czym niepodobnym do katolicyzmu, wywołującym coś niepokojącego. Jeśli będę miała możliwość sięgnę do tej książki na pewno!!!

autor opinii: Dorota Jurewicz

Informacje techniczne

Oprawa: miękka
Wydawca: Polwen
Autor: Mirosław Salwowski
Rok wydania: 2004
Ilość stron: 126
Wymiar [mm]: 125x195
EAN: 9788389862051
ISBN: 83-89862-05-0
ID: 13805

Zobacz również

Paulo Coelho - duchowy mistrz czy fałszywy prorok?
Książka niedostępna
Gwarancja satysfakcji
Mogą Cię również zainteresować książki...